logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
12

Wywiady IS: Wojciech Filemonowicz, LiD

Progejowski kandydat na posła z Krakowa

Dodano: 15.10.2007, Aktualizacja: 15.10.2007

Narzuca się wrażenie, że politycy lewicy i sprzymierzeni z nimi demokraci traktują problemy gejów i lesbijek jak temat wstydliwy... To niestety prawda. Pamiętam relacje prasowe z ostatniego Marszu Tolerancji w Krakowie, gdzie byłem jedynym politykiem który wziął w niej udział od początku do końca...

Janusz Marchwiński: Wątki, dotyczące problemów mniejszości seksualnych w Polsce są w kampanii wyborczej Lewicy i Demokratów niewidoczne. Dlaczego? Wojciech Filemonowicz: Ależ one istnieją! W moich wypowiedziach postuluję wprowadzenie do naszego prawodawstwa związków partnerskich. To jest konkret. Proszę pamiętać, że kampania jest krótka i toczy się pod dyktando szalejącej prawicy. To z winy Platformy Obywatelskiej i PiS mamy taką kampanię - i niewiele można w niej zrobić. Pominę różnicę w nakładach finansowych pomiędzy PiS a LiD. JM: Tym niemniej jednak narzuca się wrażenie, że politycy lewicy i sprzymierzeni z nimi demokraci traktują problemy gejów i lesbijek jak temat wstydliwy. Choćby pewnie ze względu na to, że tak traktowane są przez szeroki ogół opinii publicznej. WF: To niestety prawda. Pamiętam relacje prasowe z ostatniego Marszu...   ( Pozostało znaków: 3600 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186655   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wywiady IS: Wojciech Filemonowicz, LiD Wojciech Filemonowicz
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku