logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
3

Poradnik małego majsterkowicza

Jak zbudować podsłuch?

Dodano: 06.09.2007, Aktualizacja: 06.09.2007

Urządzenia do podsłuchiwania stają się w Polsce coraz bardziej modne i równie niezbędne w każdym gospodarstwie domowym jak cyfrowy dyktafon, kamery telewizji przemysłowej lub podręczny zestaw mini szpiega. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ praktyczne zastosowanie podsłuchu jest nieograniczone i w równym stopniu przydatne. Podsłuchiwać można praktycznie każdego, a zbieranie tak zwanych "haków" na domowników, sąsiadów czy kolegów z klasy dostarcza wiele radości, satysfakcji i może się przydać nawet po latach...

- Janusz Marchwiński - Urządzenia do podsłuchiwania stają się w Polsce coraz bardziej modne i równie niezbędne w każdym gospodarstwie domowym jak cyfrowy dyktafon, kamery telewizji przemysłowej lub podręczny zestaw mini szpiega. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ praktyczne zastosowanie podsłuchu jest nieograniczone i w równym stopniu przydatne. Podsłuchiwać można praktycznie każdego, a zbieranie tak zwanych "haków" na domowników, sąsiadów czy kolegów z klasy dostarcza wiele radości, satysfakcji i może się przydać nawe...   ( Pozostało znaków: 2218 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186646   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku