logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
7
1
36

Sneaker seks: miłość do butów

Gejowski fetysz: Stopy, skarpetki, adidasy

Dodano: 10.09.2002, Aktualizacja: 10.09.2002

Sneakers to po angielsku sportowe buty, w Polsce bez względu na markę nazywane "adidasami". "Sneaker sex" to zatem wariant gejowskiego fetyszyzmu, który obraca się wokół stóp odzianych w sportowe buty i skarpetki. Jasne?

Marsylia po południu. Stopy udają się w podróż. Obie, doskonale uformowane, należą do młodego Francuza imieniem Frédéric. W jego podróżnej torbie znajduje się pięć par butów numer 45, wszystkie marki Adidas. Szósta para tej samej firmy w kolorze pomarańczowym (kupiona w Madrycie) zdobi stopy Frédérica, który zmierza w kierunku dworca, by tam wsiąść do superszybkiego pociągu TGV do Paryża. W stolicy Francji, młody Francuz przesiada się w nocny pociąg do Berlina. Tam, w lokalu "Midnight Sun" w dzielnicy Prenzlauer Berg odbędzie się Sneaker Sex Party. Sneakers to po angielsku sportowe buty, w Polsce bez względu na markę nazywane "adidasami". "Sneaker sex" to zatem wariant gejowskiego fetyszyzmu, który obraca się wokół stóp odzianych w sportowe buty i skarpetki. Jasne? Berlin jest światową stolicą "sneaker sex". Konkurują z nią ostro inne metropolie: Zurych, Madryt i Los Angeles. Frédéric podpisał kontrakt z berlińską firmą "Luxure Filmproduktion", która specjalizuje się w erotyce dla wielbicieli stóp i adidasów. Jej właścicielem jest Oliver Lück, z zawodu kamerzysta telewizyjny. Jego filmy noszą tytuły takie jak "The Spy who loved only Sox" (Szpieg który kochał tylko skarpety) "Sneaker Sex", "Sneaker Sex II". Akcja rozgrywa się zwykle w opuszczonej hali fabrycznej, w chłopskim obejściu, w dyskotece. W takiej scenerii ...   ( Pozostało znaków: 5613 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 185973   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku