| Zakładam profil, aby... | był |
| W moim wolnym czasie najchętniej... | se myślę;) |
| Powinienem częściej... | spać |
| Nie powinienem tak często... | palić ( już palę mniej ) |
| Nie znoszę | zakłamania i zarozumiałości |
| Uwielbiam... | letni deszcz , białą zimę, i jesienne liście |
| Podziwiam... | dużo jest takich ludzi i rzeczy |
| Boję się... | samotności |
| Moje ulubione potrawy to... | kurewsko ostre;) |
| Muzyka, której najchętniej słucham... | każda |
| Lubię czytać... | poezje |
| Moje ulubione filmy i programy tv... | sensacja ,horror, dramat |
| Moje zalety to... | szczerość, kompromis |
| Mam też wady, a mianowicie... | za dużo pisania;) |
| Mieszkam... | w Bydgoszczy |