Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Kino LGBT Marsze 2026 Profile i ogłoszenia Sport LGBT Coming out
Środa, 07.11.2007, Aktualizacja: Czwartek, 02.04.2026

W listopadzie idź do kina!

Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)

II Festiwal Filmowy Pryzmat

Pozostało jeszcze kilka dni do otwarcia II edycji Festiwalu Filmowego Pryzmat w Warszawie.

Większość z Was zapewne zarezerwowała sobie już czas aby wziąć jak najpełniejszy udział w tej wyjątkowej uczcie filmowej! Specjalnie dla Was sprowadzone zostały najciekawsze filmy z całego świata, abyście mogły/li obejrzeć je w Polsce.

Nie musicie wybierać się na Festiwale do Berlina, Kopenhagi, Hamburga,Mediolanu czy Nowego Jorku w dużej mierze to one przyjeżdżają do Was; nie tylko za sprawą filmów ale także dzięki zagranicznym gościom, którzy aktywnie współtworzą te wspaniałe wydarzenia europejskie i światowe. Twórcy, artyści, reżyserzy filmowi. Spotkajcie się z nimi. Razem stwórzmy klimat wielkiego święta filmowego LGBTQ, podobnego do tych, które wymieniliśmy wyżej.
Czyż nie pragniemy, aby warszawski Festiwal wpisał się do kalendarza największych imprez filmowych w Europie, tematycznie związanych z szeroko pojętą problematyką LGBTQ?

Ekipa organizująca festiwal melduje wykonanie zadania, teraz przekazujemy pałeczkę Wam, sympatykom i publiczności. To Wy odpowiedzialni jesteście za klimat i wagę tego wydarzenia.

Czekamy na Was w Kinie Luna 9-11 listopada 2007

Informacje o biletach oraz pełny rozkład jazdy znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu:

http://www.pryzmatfestiwal.waw.pl/


Organizatorzy Festiwalu Filmowego Pryzmat
🎬 Szukasz dobrego kina na wieczór? Sprawdź nasz aktualny ranking i bazę filmów LGBT na Queer.pl – znajdziesz tu recenzje, zwiastuny i oceny społeczności.
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (0)
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (0)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
festiwal filmowy film II Festiwal Filmowy Pryzmat kino Kino Luna Kultura Polska Warszawa
Powiązane
Obraz Poniedziałek, 14.05.2007 Janda na Festiwalu Filmowym Subwersja Obraz Poniedziałek, 12.06.2006 Dni Równości: festiwal filmowy trwa do czwartku Obraz Poniedziałek, 23.06.2003 Warszawa, kino Luna: Przegląd filmów Obraz Poniedziałek, 24.01.2011 Na kulawym naszym wózku Obraz Poniedziałek, 17.01.2011 Gdzie są różowe masy?
Inne tematy
Niespodzianka: prezydent Nawrocki wetuje ustawę o statusie osoby najbliższej. To jednak nie koniec... Piątek, 17.07.2026 Niespodzianka: prezydent Nawrocki wetuje ustawę o statusie osoby najbliższej. To jednak nie koniec...
Budapeszt odpuścił. Zostało jedno miasto w UE, które wciąż walczy z tęczą Środa, 15.07.2026 Budapeszt odpuścił. Zostało jedno miasto w UE, które wciąż walczy z tęczą
Ustawa o statusie osoby najbliższej: Kotula apeluje do Nawrockiego Wtorek, 14.07.2026 Ustawa o statusie osoby najbliższej: Kotula apeluje do Nawrockiego
Obejrzałem dla Was serial „Proud", żebyście... też musieli Piątek, 12.06.2026 Obejrzałem dla Was serial „Proud", żebyście... też musieli
Wakacyjny raj – piekło dla LGBT. Bojkot, misja czy pragmatyzm? Sobota, 11.07.2026 Wakacyjny raj – piekło dla LGBT. Bojkot, misja czy pragmatyzm?
Transkrypcja z przeszkodami, czyli jak to (nie) działa w praktyce. Wtorek, 14.07.2026 Transkrypcja z przeszkodami, czyli jak to (nie) działa w praktyce.
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na X Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościPolityka cookiesUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się