logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
25.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
114
4
33

Babę zesłał Bóg: Strach w kolorach tęczy

Apokalipsa nadchodzi?

Dodano: 22.10.2012, Aktualizacja: 22.10.2012

Przyjęło się, że raz na jakiś czas - ostatnimi czasy nawet notorycznie - nagłówki gazet straszą polskie rodziny homoseksualną zarazą. Homoseksualne związki są zagrożeniem dla trwałości tejże „instytucji”. Tej tradycyjnej, w której jest tatuś, mamusia, dzieci i czasem jakiś Reksio. Apokalipsa nadejść ma wraz z wprowadzeniem związków partnerskich. Nastanie chaos, mężowie porzucą swe żony, a Reksio najprawdopodobniej zwinie się wraz z budą i dziecięcym lamentem zanosić się będą ściany wielu polskich domów. Tak właśnie to sobie wyobrażam. Nieco w krzywym zwierciadle, bo taki też w dalszym ciągu pozostaje wróg, zagrażający polskim rodzinom.

Przyjęło się, że raz na jakiś czas - ostatnimi czasy nawet notorycznie - nagłówki gazet straszą polskie rodziny homoseksualną zarazą. Homoseksualne związki są zagrożeniem dla trwałości tejże „instytucji”. Tej tradycyjnej, w której jest tatuś, mamusia, dzieci i czasem jakiś Reksio. Apokalipsa nadejść ma wraz z wprowadzeniem związków partnerskich. Nastanie chaos, mężowie porzucą swe żony, a Reksio najprawdopodobniej zwinie się wraz z budą i dziecięcym lamentem zanosić się będą ściany wielu polskich domów. Tak właśnie to sobie wyobrażam. Nieco w krzywym zwierciadle, bo taki też w dalszym ciągu pozostaje wróg, zagrażający polskim rodzinom. Podczas mszy inaugurującej Dzień Papieski abp Gocłowski powiedział, że „Kształt cywilizacji, zwłaszcza europejskiej, jej tożsamości, jest zagrożony na skutek zakwestionowania istoty trwałego związku mężczyzny i kobiety - jakim jest rodzina”. Pomijam już fakt, że przy okazji Dnia Papieskiego wypadałoby jednak skupić się na Papieżu, nie na związkach homoseksualnych. W dalszym jednak ciągu, ani po czytaniu artykułów zapowiadających apokalipsę, ani po wypowiedzi abpa Gocławskiego, nie wiem jak konkretnie miałoby wyglądać to zagrożenie. W jaki sposób będzie się ono uskuteczniało? Czy heteroseksualny mężczyzna po rozmowie z mężczyzną homoseksualnym nagle stanie się gejem? Lub czy pani w spożywczaku, sprzedając mi bułki, narażona jest, przez kontakt ze mną, na stanie się lesbijką? Pytanie więc, jak szybko miałyby pojawić się efekty zarazy. Czy wypicie...   ( Pozostało znaków: 6436 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187140   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Strach w kolorach tęczy Tęcza na Placu Zbawiciela w Warszawie (Fot. yg)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku