logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
31
24
26

Ranking: Casting na Stevena

Gej w polskiej "Dynastii"?

Dodano: 01.08.2011, Aktualizacja: 01.08.2011

Jak doniosły media od września br. telewizyjna Jedynka emitować będzie serial „Rezydencja”, polską odpowiedź na słynną „Dynastię”. Ma to być opowieść o bogatej rodzinie, której spokój zburzy pojawienie się młodej kobiety, nieślubnej córki pana domu. Poza tym będzie wszystko co znamy z amerykańskiego pierwowzoru: intrygi, zazdrość, piękne stroje i atrakcyjni ludzi. W tym gronie nie może zabraknąć także geja. Rolę polskiego Stevena zaproponowano Maciejowi Zakościelnemu, znanemu z „Kryminalnych” i „Czasu honoru”. Aktor jednak odmówił, ponoć właśnie ze względu na homoseksualizm bohatera. Jego znajomy tłumaczył „Super Expresowi”: Maciek przestraszył się, że jego postać ma inną orientację seksualną. Jako że ma być zrealizowanych ponad 100 odcinków, taka rola mogłaby przylgnąć do niego na dłużej.

Jak doniosły media od września br. telewizyjna Jedynka emitować będzie serial „Rezydencja”, polską odpowiedź na słynną „Dynastię”. Ma to być opowieść o bogatej rodzinie, której spokój zburzy pojawienie się młodej kobiety, nieślubnej córki pana domu. Poza tym będzie wszystko co znamy z amerykańskiego pierwowzoru: intrygi, zazdrość, piękne stroje i atrakcyjni ludzi. W tym gronie nie może zabraknąć także geja. Rolę polskiego Stevena zaproponowano Maciejowi Zakościelnemu, znanemu z „Kryminalnych” i „Czasu honoru”. Aktor jednak odmówił, ponoć właśnie ze względu na homoseksualizm bohatera. Jego znajomy tłumaczył „Super Expresowi”: Maciek przestraszył się, że jego postać ma inną orientację seksualną. Jako że ma być zrealizowanych ponad 100 odcinków, taka rola mogłaby przylgnąć do niego na dłużej. W związku z odmową Macieja Zakościelnego warto zastanowić się kto mógłby go zastąpić jako polskiego odpowiednika Stevena. Dla producentów serialu mamy 10 propozycji. Wszyscy wymienieni poniżej aktorzy są młodzi, atrakcyjny i chyba w przeciwieństwie do Zakościelnego, nie baliby się roli geja. 1O. STEFANO TERRAZZINO (ur. 1979) Włoski tancerz najlepiej znany z „Tańca z gwiazdami” w którym tańczył m.in. z Agatą Kuleszą, Kingą Rusin i Justyną Steczkowską. W Polsce zdobył tak dużą popularność, że zaczął próbować swych sił także jako piosenkarz (płyta „Cin Cin Amore” z 2008 r.), projektant m...   ( Pozostało znaków: 6060 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187014   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Ranking: Casting na Stevena 10. Stefano Terrazzino w serialu "Hotel 52", fot. filmpolski.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku