logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
174
8
30

Babę zesłał Bóg: Uwaga radar!

Różowe koszule i młoty pneumatyczne

Dodano: 08.07.2011, Aktualizacja: 08.07.2011

Dla niektórych gej-radar jest jak pochodnia świecąca w ciemności. Dzisiejsza technologia wymyśliła gadżet, który bez problemu możemy przypiąć sobie jako breloczek między klucze do mieszkania a otwieracz do piwa. Wystarczy z dość bliskiej odległości od interesującego nas obiektu nacisnąć magiczny guziczek. W mgnieniu oka wszystko staje się jasne: „Straight” - przykro mi kochanieńka, ta pani nie będzie dziś twoja, „Maybe” - próbuj, próbuj, „Gay” - no to jesteśmy w domu… Czy ktoś uwierzył w takie cudeńko? Jeżeli nagłe rozczarowanie faktem, iż jest to jedynie bujda na resorach wprawi kogokolwiek w złość, proszę nie niszczyć babcinej porcelany czy samochodu sąsiada.

Dla niektórych gej-radar jest jak pochodnia świecąca w ciemności. Dzisiejsza technologia wymyśliła gadżet, który bez problemu możemy przypiąć sobie jako breloczek między klucze do mieszkania a otwieracz do piwa. Wystarczy z dość bliskiej odległości od interesującego nas obiektu nacisnąć magiczny guziczek. W mgnieniu oka wszystko staje się jasne: „Straight” - przykro mi kochanieńka, ta pani nie będzie dziś twoja, „Maybe” - próbuj, próbuj, „Gay” - no to jesteśmy w domu… Czy ktoś uwierzył w takie cudeńko? Jeżeli nagłe rozczarowanie faktem, iż jest to jedynie bujda na resorach wprawi kogokolwiek w złość, proszę nie niszczyć babcinej porcelany czy samochodu sąsiada. Zawsze można próbować. Co niesiesz w koszyczku? Codzienne życie wielu lesbijek (zwłaszcza tych samotnych) przypomina niekiedy scenę z serialu „The L Word”, w której dobrze nam znane bohaterki próbowały rozszyfrować Larę Perkins. Pewnego dnia sama miałam okazję uczestniczyć w takich podchodach. Drużyna 1 - ja, próbująca znaleźć coś interesującego na obiad w jednym z supermarketów oraz moja zdesperowana, samotna znajoma. Drużyna 2 - Bogu ducha winna niewiasta… Dzień nie zapowiadał się interesująco i zapewne takim by pozostał, gdyby nie numer jakiegoś magazynu samochodowego w koszyku owej niewiasty. Dla mojej towarzyszki był to ewidentny znak - no i jeszcze te krótkie włosy! Minęłyśmy stoisko z ksią...   ( Pozostało znaków: 5894 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187006   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Uwaga radar! (c) fotolia
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku