logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
94
21
65

Babę zesłał Bóg: Święta Golonka

W co nam wierzyć zakazano...

Dodano: 28.12.2010, Aktualizacja: 28.12.2010

Jakiś czas temu wybranka mego serca miała okazję rozmawiać z osobą "nawróconą". Dziewczyna, gdy dowiedziała się o homoseksualnej orientacji mojej kobiety, stwierdziła, że jest to kara za jakiś grzech, a zadaniem grzesznicy jest uwolnić się od niego i odnaleźć powrotną drogę do bram niebieskich.
Z zainteresowaniem przysłuchiwałam się relacjom z tej rozmowy, z nieukrywanym, wymalowanym na twarzy wrażeniem, że wiara tejże dziewczyny przerodziła się w zaawansowany fanatyzm...

Jakiś czas temu wybranka mego serca miała okazję rozmawiać z osobą „nawróconą”. Dziewczyna, gdy dowiedziała się o homoseksualnej orientacji mojej kobiety, stwierdziła, że jest to kara za jakiś grzech, a zadaniem grzesznicy jest uwolnić się od niego i odnaleźć powrotną drogę do bram niebieskich. Z zainteresowaniem przysłuchiwałam się relacjom z tej rozmowy, z nieukrywanym, wymalowanym na twarzy wrażeniem, że wiara tejże dziewczyny przerodziła się w zaawansowany fanatyzm… Czas poświąteczny jest jak dla mnie najdogodniejszym do tego typu rozważań. Jako lesbijka przeszłam w swym życiu czas, w którym godziłam ze sobą wiarę i orientację. Jakaś siła wyższa nie pozwoliła mi ulec presji innych - jakobym miała wybierać pomiędzy jednym a drugim. Błędnym, niepisanym i nie objętym umysłem znacznej części heteroseksualistów jest przekonanie o heteroseksualności ich wiary. Wszystko zresztą co najlepsze, wielcy pisarze, artyści i historyczni bohaterowie, w ich mniemaniu są hetero. Ich heteroseksualnemu wyobrażeniu brakuje jedynie tego, aby również co lepsze meble, a nawet płyn, którym poją swoje pralki, był produkowany przez heteroseksualistów. Do głowy im nie przyjdzie myśl, że produkty te może tworzyć dla nich jakiś gej z Wąchocka. Jeśli już jednak ktoś ze świata homosiów zechce cokolwiek stworzyć własnymi rękoma, powinno to niezwłocznie zostać opatrzone znakiem „Produkt zawiera śladowe ilości homoseksualizmu”. Tak samo dzieje się z wiarą. Możesz się nawrócić i przyłączyć do nas - śnieżnobiałej trzody Jezusowej, nieskalanej i subtelniejszej od ...   ( Pozostało znaków: 6668 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186952   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Święta Golonka (c) fotolia
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku