logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
252
6
57

Babę zesłał Bóg: O seksie słów kilka

Orgazm ma długość palca

Dodano: 09.06.2010, Aktualizacja: 09.06.2010

Do orgazmu potrzebny jest penis! Tak drogie Panie, na nic wasze giętkie palce, sprawne języki, pozycje na "jęcząca sarnę" czy "galopującą niedźwiedzicę" - fakty mówią same za siebie. Pozostaje usiąść i płakać - seksualny dorobek naszych lesbo babek i prababek tegoż smutnego dnia runął, przywalony ciężkim brzemieniem bożyszcza fallusa. Od dziś żadna z Was nie zazna spokoju, a orgazm będzie dla Was jedynie odległym wspomnieniem odkąd znacie już tę okrutną prawdę. To nie jakieś tam "Uwolnić orkę", ani też sms-owa akcja "W celu wykupienia pakietu 500 orgazmów wyślij smsa o treści normal, hard, very hardcore". Niech posypie się gradobicie wirtualnych świeczek, a IS zmieni kolor na czarno- białe barwy żałoby

- Bo wiesz… w kwestii tego waszego seksu - zaczęła kilka dni temu moja znajoma. Wiedziałam już, że to co miało być lekkostrawnym obiadem, będzie dla mnie jak wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej. - No bo u nas to wiesz - facet ma to co powinien mieć i jest normalnie, a tak jakoś… No u lesbijek to dziwne. - Dziwne? - No, a nie? Jak to tak bez… No bez fiuta… - Są jeszcze marchewki, pory, ogórki… - Że co? - Nic, próbuję ci uświadomić komizm twojego myślenia. No nie róbmy z tych kilku centymetrów łóżkowego bożyszcza. - Ale to jakoś dziwnie… Wy w ogóle macie orgazm? Tak bez tych kilku cm? Oczami wyobraźni widzę, jak setki lesbijek goszczących na IS zderza się z okrutną prawdą - do orgazmu potrzebny jest penis! Tak drogie Panie, na nic wasze giętkie palce, sprawne języki, pozycje na „jęcząca sarnę” czy „galopującą niedźwiedzicę” - fakty mówią same za siebie. Pozostaje usiąść i płakać - seksualny dorobek naszych lesbo babek i prababek tegoż smutnego dnia runął, przywalony ciężkim brzemieniem bożyszcza fallusa. Od dziś żadna z Was nie zazna spokoju, a orgazm będzie dla Was jedynie odległym wspomnieniem odkąd znacie już tę okrutną prawdę. To nie jakieś tam „Uwolnić orkę”, ani też sms-owa akcja „W celu wykupienia pakietu 500 orgazmów wyślij sms’a o treści normal, hard, very hardcore”. Niech posypie się gradobicie wirtualnych świeczek, a IS zmieni kolor na czarno- białe barwy żałoby. Jeżel...   ( Pozostało znaków: 6044 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186897   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: O seksie słów kilka (c) fotolia.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku