logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
91
6
20

Babę zesłał Bóg: Wprowadź mnie do dżungli!

Wioska na tęczowo

Dodano: 12.10.2010, Aktualizacja: 12.10.2010

Kilka lat temu usłyszałam od mojej znajomej, dziś całkowicie „zdeklarowanej” lesbijki, takie oto słowa: "Nie znam żadnej lesby, żadnego geja, wprowadź mnie w ten świat. Jest za bardzo hermetycznie zamknięty, żebym z tej pipidówy złapała z nim jakikolwiek kontakt..."

Kilka lat temu usłyszałam od mojej znajomej, dziś całkowicie „zdeklarowanej” lesbijki, takie oto słowa: „Nie znam żadnej lesby, żadnego geja, wprowadź mnie w ten świat. Jest za bardzo hermetycznie zamknięty, żebym z tej pipidówy złapała z nim jakikolwiek kontakt...” Dobry chłop - bo pije mniej Dziewczyna z małej wioski, podporządkowanej rządom proboszcza, może mieć problem z odnalezieniem się w świecie. Z jednej strony słyszy ciągle „Pomyślałabyś o jakimś mężu, co we wsi powiedzą?”, z drugiej zaś czuje, że coś nie do końca jest tak, jakby tego chcieli inni. Wielki świat jest jednak miejscem odległym od tego, gdzie kobiety rozmawiają o tym ile jajek zniosły ich kury, a mężczyźni porównują ceny traktorów. Najgorsi są jednak starzy kawalerowie. Jak twierdziła kilka lat temu znajoma - w wiosce panuje przekonanie, że jeżeli dziewczyna nie ma męża, mimo że osiągnęła już wiek akuratny do zamążpójścia, wtedy próbuje się ją swatać z tym „kto jest pod ręką”. Matka, ojciec, cała rodzina - niekończące się pielgrzymki przypominające raczej akwizytorów oferujących dość dobry model męża, który ma dwadzieścia kró...   ( Pozostało znaków: 4852 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186930   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Wprowadź mnie do dżungli! (c) stockexpert
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku