logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
67
4
8

Dziecko dla Ozona

"Geje i dzieci"

Dodano: 20.12.2010, Aktualizacja: 20.12.2010

W „Schronieniu" (2009) Francois Ozona - w kinach od 10 grudnia br - obserwujemy nietypowy związek. Mousse zaszła w ciążę z Louisem na kilka tygodni przed jego śmiercią po przedawkowaniu heroiny. Sama też ostro brała, ale jakoś przeżyła. I nawet łatwo radzi sobie dalej bez narkotyków. W wiejskim domu nad morzem – tytułowym schronieniu, gdzie leniwie spędza czas pielęgnując rosnący brzuch, zjawia się brat Louisa - Paul, z którym wcześniej Mousse zamieniła tylko kilka słów. Jest mu początkowo niechętna, później zaczyna akceptować, a nawet lubić. Paul jest przystojnym gejem, szybko znajduje sobie na wsi kompana do dyskoteki i do seksu, ale nie to jest najważniejsze. Przede wszystkim próbuje zbliżyć się do Mouse, bo jest zafascynowany jej ciążą. Lądują nawet w łóżku

W „Schronieniu” (2009) Francois Ozona - w kinach od 10 grudnia br - obserwujemy nietypowy związek. Mousse zaszła w ciążę z Louisem na kilka tygodni przed jego śmiercią po przedawkowaniu heroiny. Sama też ostro brała, ale jakoś przeżyła. I nawet łatwo radzi sobie dalej bez narkotyków. W wiejskim domu nad morzem – tytułowym schronieniu, gdzie leniwie spędza czas pielęgnując rosnący brzuch, zjawia się brat Louisa - Paul, z którym wcześniej Mousse zamieniła tylko kilka słów. Jest mu początkowo niechętna, później zaczyna akceptować, a nawet lubić. Paul jest przystojnym gejem, szybko znajduje sobie na wsi kompana do dyskoteki i do seksu, ale nie to jest najważniejsze. Przede wszystkim próbuje zbliżyć się do Mouse, bo jest zafascynowany jej ciążą. Lądują nawet w łóżku. Zawiązanie fabuły niezbyt przekonuje – dlaczego Mousse, która uciekła przed światem, godzi się, by zamieszkał u niej praktycznie obcy facet? Którego na dodatek nie darzy sympatią, przynajmniej na początku… Zdaje się, że wszystko po to, by pokazać "piękno bycia w błogosławionym stanie" (aktorka Isabelle Carre naprawdę była w ciąży) i geja z wielkim przejęciem dotykającego brzucha, pod którym wyczuwa "cud życia". Ozon powinien wreszcie zrobić sobie dziecko i przestać nas nękać tematyką prokreacyjną - s...   ( Pozostało znaków: 5465 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186949   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Dziecko dla Ozona Mousse i Paul w filmie "Schronienie"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku