logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
107
4
23

Steven + Phillip = Wielka Rozłączona Miłość

Kinowa premiera "I Love You Phillip Morris"

Dodano: 21.05.2010, Aktualizacja: 21.05.2010

Gdy z okazji tegorocznych Walentynek przygotowywaliśmy z Radkiem Oliwą i Krzyśkiem Tomasikiem opisy najpiękniejszych gejowskich i lesbijskich historii miłosnych, nie znaliśmy jeszcze losów uczucia Stevena Russella i Phillipa Morrisa, na których oparto film "I love you Phillip Morris" - premiera: 21 maja 2010 r. Gdybyśmy je znali, pewnie włączylibyśmy je do tekstu.

Gdy z okazji tegorocznych Walentynek przygotowywaliśmy z Radkiem Oliwą i Krzyśkiem Tomasikiem opisy najpiękniejszych gejowskich i lesbijskich historii miłosnych, nie znaliśmy jeszcze losów uczucia Stevena Russella i Phillipa Morrisa, na których oparto film „I love you Phillip Morris” – premiera: 21 maja 2010 r. Gdybyśmy je znali, pewnie włączylibyśmy je do tekstu. Ich wielka miłość nie ma happy endu. Nie przeszkadzało to jednak twórcom ująć jej w formie komedii (z elementami dramatu). Sam tytułowy Phillip był nawet konsultantem w produkcji. A Steven, który niezliczoną ilość razy brawurowo uciekał z więzienia, by być ze swym ukochanym – dziś 53-letni, odsiaduje 144 letni wyrok pod ścisłym nadzorem. Zyskał przydomek współczesnego Houdiniego. Jest uznawany za jednego z najgenialniejszych oszustów w historii. Gejowski Houdini Był dzieckiem adoptowanym. Wyrósł na przystojnego policjanta, konserwatywnego teksańskiego męża i ojca, który… „dorywczo” uprawia seks z facetami. Wypadek samochodowy sprawia, że Steven robi błyskawiczny rachunek sumienia i ujawnia się. Natychmiast - już przed pielęgniarzami karetki, która wiezie go do szpitala: Dosyć kłamstw! Jestem gejem! Szybki rozwód i hop! Już widzimy Stevena na Florydzie z pięknym Jimmy’m u boku. Okazuje się, że prowadzenie „gejowskiego stylu życia”...   ( Pozostało znaków: 5553 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186889   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku