logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
59
0
29

Pod siatką sami swoi

"Branżowy" sport w Krakowie

Dodano: 15.02.2010, Aktualizacja: 15.02.2010

Siatkarze z nieoficjalnie działającego Krakowskiego Klubu Sportowego (KKS) spotykają się od listopada 2009 r. Pomysłodawcą jest 20-letni Kuba, na co dzień student i analityk systemów telekomunikacyjnych. Na pierwszym treningu pojawiło się 8 osób, zwerbowanych poprzez ogłoszenia na portach gej&les. Informacje o treningach publikowane są także regularnie w przewodniku "Innej Strony". 23-letni Tomek dowiedział się o "branżowej siatkówce" pocztą pantoflową i regularnie pojawia się na spotkaniach.

Siatkarze z nieoficjalnie działającego Krakowskiego Klubu Sportowego (KKS) spotykają się od listopada 2009 r. Pomysłodawcą jest 20-letni Kuba, na co dzień student i analityk systemów telekomunikacyjnych. Na pierwszym treningu pojawiło się 8 osób, zwerbowanych poprzez ogłoszenia na portalach gej&les. Informacje o treningach publikowane są także regularnie w przewodniku "Innej Strony". 23-letni Tomek dowiedział się o "branżowej siatkówce" pocztą pantoflową i regularnie pojawia się na spotkaniach. Skąd pomysł na gejowsko-lesbijską drużynę? Co orientacja seksualna ma wspólnego z siatkówką? "Heterycy nie chcieli się z nami przebierać" - żartuje Pawe...   ( Pozostało znaków: 2748 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186859   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Pod siatką sami swoi Na treningu KKS (fot. ro)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku