logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
8

Warszawa: zagraj w siatkę!

Spotkania drużyny LGBT w Warszawie

Dodano: 18.04.2008, Aktualizacja: 18.04.2008

Powstaje wiele klubów, które potrafią połączyć sportową rywalizację z rekreacją i dobrą zabwaą. Zwłaszcza siatkówka LGBT rozwija się bardzo prężnie. Dowodzi tego historia Łukasza, którą prezentujemy poniżej. Łukasz opowiada o swojej przygodzie z siatkówką (zarówno gejowską i jak i heterycką) w kraju i za granicą a także udziela rad i informacji dla zainteresowanych zmaganiami pod siatką w doborowym gronie...

To, że geje nie lubią piłki nożnej jest utartym stereotypem. Wielu wręcz twierdzi, że nie lubią sportów w ogóle, a informację o "branżowych" zajęciach sportowych kwitują kwaśnym uśmiechem rzucając kąśliwe uwagi o szatni i spadającym na podlogę mydle pod prysznicem. Jednak nic bardziej mylnego. Powstaje wiele klubów, które potrafią połączyć sportową rywalizację z rekreacją i dobrą zabwaą. Zwłaszcza siatkówka LGBT rozwija się bardzo prężnie. Dowodzi tego historia Łukasza, którą prezentujemy poniżej. Łukasz opowiada o swojej przygodzie z siatkówką (zarówno gejowską i jak i heterycką) w kraju i za granicą a także udziela rad i informacji dla zainteresowanych zmaganiami pod siatką w doborowym gronie. List naszego czytelnika Łukasza Po raz pierwszy o siatkówce gejowskiej usłyszałem w czerwcu 2005 r., na krótko przed przeprowadzką do Londynu. Postanowiłem więc wysłać maila do prezesa londyńskiego klubu siatkówki LGBT z zapytaniem czy mógłbym się stawić na treningu. Odpowiedź przyszła następnego dnia. Dostałem dokładne namiary na lokalizację, jako że treningi w sezonie letnim odbywają się w parku i są raczej rekreacyjne z założenia. Zdecydowałem się od razu i w pierwszą niedzielę, jaką spędziłem w Londynie, wybrałem się na gejowską siatkówkę. Oczywiście wiele myśli krążyło mi w głowie i nie wiedziałem za bardzo czego się spodziewać. Czy geje w ogóle potrafią grać w siatkówkę? Chwileczkę, sam jestem gejem i potrafię... No ale w Londynie, gdzie siatkówka nie jest za bardzo popularna? No i jak to m...   ( Pozostało znaków: 6508 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186714   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Warszawa: zagraj w siatkę! © stockxpert.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku