logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
8

Eto - taneczne elektromelancholie

Plastic Poetry

Dodano: 27.08.2008, Aktualizacja: 27.08.2008

Gdybym miał trzymać się swojej reguły, że artysta wart jest dofinansowania, jeśli przynajmniej 4-5 kawałków z płyty uważam za dobre, to ten album musiałbym kupić w trzech, albo i czterech egzemplarzach. Eto to autentyczne, gejowsko-elektroniczne objawienie, kto wie, czy nie na miarę dekady. Przy tym artysta niemal nieznany: dopiero w rok od wydania płyty zaczyna się o nim pisać poza rodzimymi Niemcami, ostatnio uświetnił występami paradę w Kolonii oraz Europaradę w Sztokholmie.

- Marcin Pietras - Gdybym miał trzymać się swojej reguły, że artysta wart jest dofinansowania, jeśli przynajmniej 4-5 kawałków z płyty uważam za dobre, to ten album musiałbym kupić w trzech, albo i czterech egzemplarzach. Eto to autentyczne, gejowsko-elektroniczne objawienie, kto wie, czy nie na miarę dekady.  Przy tym artysta niemal nieznany: dopiero w rok od wydania płyty zaczyna się o nim pisać poza rodzimymi Niemcami, ostatnio uświetnił występami paradę w Kolonii oraz Europaradę w Sztokholmie. W praktyce nawet rzeczony zakup Plastic Poetry w formie innej, niż pobranie legalnych empetrójek, stanowi poważne wyzwanie, które jednak warto podjąć. Eto, na tanecznej scenie znanemu także dotąd jako DJ Voltaxx, udały się co najmniej trzy rzeczy. Nagrał płytę retro i nowoczesną jednocześnie, taneczną i na wskroś liryczną, spójną lecz nie nużącą. Czwarty zakup należy się za to, że produkt z gatunku gej-pop ani trochę nie przypomina kiczowatej, monotonnej papko-łupanki a la Babylon z QAF. W warstwie muzycznej płyta jest gratką dla miłośników lat 80., z których Eto wyciągnął wszystko, co najlepsze. W kolejnych odsłonach słychać fascynacje i odwołania d...   ( Pozostało znaków: 4926 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186741   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku