logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
3
1
26

O seksie fakty, o seksie mity

Czyli "jak to jest zrobione?"

Dodano: 11.02.2008, Aktualizacja: 11.02.2008

O seksie (podobno) każdy chłopak czy facet wie już wszystko. I to jest mit pierwszy i najgłówniejszy. W ostatnich kilku dziesięcioleciach na żaden inny temat nie napisano tylu mądrych książek, a legendy, mity, urojenia i zwyczajne kłamstewka trzymają się mocno jak zbrojony beton. Tymczasem wystarczy je przeczytać, by dowiedzieć się, jaką (statystycznie) długość ma przeciętny penis i w jakim czasie mężczyzna osiąga orgazm...

O seksie (podobno) każdy chłopak czy facet wie już wszystko. I to jest mit pierwszy i najgłówniejszy. W ostatnich kilku dziesięcioleciach na żaden inny temat nie napisano tylu mądrych książek, a legendy, mity, urojenia i zwyczajne kłamstewka trzymają się mocno jak zbrojony beton. Tymczasem wystarczy je przeczytać, by dowiedzieć się, jaką (statystycznie) długość ma przeciętny penis i w jakim czasie mężczyzna osiąga orgazm. Badaniami zajmują się poważni naukowcy. Należy do nich profesor doktor Frank Sommer, szef Kliniki Zdrowia Mężczyzn przy Uniwersytecie Hamburg-Eppendorf w Niemczech. W obszernym artykule dla internetowego wydania tygodnika Focus, dr Sommer rozprawia się z bajkami w rodzaju "długi penis jest lepszy niż krótki". Mit pierwszy - seks wyniszcza organizm. Nieprawda! Seks stymuluje produkcję hormonów, co pozytywnie działa na serce i system krążenia. Dr Sommer zaleca seks przynajmniej raz w ...   ( Pozostało znaków: 3835 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186697   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
O seksie fakty, o seksie mity © stockxpert.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku