logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
4

George Michael: One man standing

25 lat na scenie

Dodano: 03.07.2007, Aktualizacja: 03.07.2007

Powiedzmy otwarcie: George Michael nic już nie musi. Wszystko co ma, wydziergał własnoręcznie, nie unikając przy tym bynajmniej potknięć i pomyłek. Koniec końców sprzedał kilkadziesiąt milionów płyt, dorobił się coś około 100 milionów funtów, do końca swoich dni mógłby luksusowo żyć z samych tantiemów... W ramach czczenia ćwierćwiecza działalności wydał kolejną kompilację z badziewiastą okładką, wyprodukował film autobiograficzny oraz ruszył na gigantyczną trasę koncertową...

- Marcin Pietras - Powiedzmy otwarcie: George Michael nic już nie musi. Wszystko co ma, wydziergał własnoręcznie, nie unikając przy tym bynajmniej potknięć i pomyłek. Koniec końców sprzedał kilkadziesiąt milionów płyt, dorobił się coś około 100 milionów funtów, do końca swoich dni mógłby luksusowo żyć z samych tantiemów, wtulony w swego niebawem ślubnego. Podczas gdy stado efemerycznych gwiazdulek jednego sezonu triumfalnie ogłasza zmianę producenta lub w desperacji goli się do łysego, Georgie spokojnie popala trawkę, odwala godziny prac społecznych, lawiruje artystycznie od jednej składanki do drugiej, i ze spokojem cyka pojedynczymi nowymi utworami raz na kilka lat. Może to i zresztą lepiej, bo robią się coraz bardziej plumkająco-nijakie, chyba że kolejny album, przewidziany na koniec roku, zaprzeczy wra...   ( Pozostało znaków: 3448 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186633   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
George Michael: One man standing George Michael
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku