logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
5

zBOOKi - Felietony o książkach

Noce i dnie (w Limie)

Dodano: 08.05.2007, Aktualizacja: 17.07.2015

Czy można być szczęśliwym gejem w Limie (stolica Peru)? Oczywiście, że tak, choć rzecz wymaga niejakiego wysiłku. Trzeba też spełnić kilka warunków, by sukces był bardziej prawdopodobny.

- Błażej Warkocki - Należy być zatem przystojniakiem z dobrego domu. Nie od rzeczy byłoby, żeby mamusia katoliczka miała w swym pięknym domu ze czterech służących i jednego szofera. Do takiego domu chce się wracać na obiadki, choć jest się właścicielem niezłego apartamentu w centrum. Trzeba mieć też dobrze płatna pracę - na przykład w postaci własnego programu w telewizji. Bo co tu dużo ukrywać, trzeba mieć - zwłaszcza i przede wszystkim - pieniądze (nie jest to w żadnym razie peruwiańska specjalność: masz kasę jesteś gejem, nie masz - jesteś co najwyżej pedałem, to już całkiem potoczna świadomość). Gdy już się to wszystko ma można na serio poszukiwać szczęścia. Szczęście natomiast przyobleka się w ciała przepakowanych blondynów (częściej) ...   ( Pozostało znaków: 3243 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186618   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku