logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
1
3

"ukrywam Siebie"

Wiersze Tymoteusza Bagińskiego

Dodano: 22.03.2007, Aktualizacja: 22.03.2007

Na początku tego roku ukazał się tomik wierszy Tymoteusza Bagińskiego "ukrywam Siebie". To po wydanym 5 lat temu "Labyryncie marzeń" druga już publikacja młodego poety. Bagiński należy do grupy artystyczno-poetyckiej ERRATO z Wałbrzycha, do Stowarzyszenia Środowisk Twórczych oraz Koła Młodych przy Stowarzyszeniu Pisarzy Polskich we Wrocławiu. Brał udział w wielu konkursach poetyckich, m.in. w VI edycji Jesiennych Debiutów Poetyckich...

Na początku tego roku ukazał się tomik wierszy Tymoteusza Bagińskiego "ukrywam Siebie". To po wydanym 5 lat temu "Labyryncie marzeń" druga już publikacja młodego poety. Bagiński należy do grupy artystyczno-poetyckiej ERRATO z Wałbrzycha, do Stowarzyszenia Środowisk Twórczych oraz Koła Młodych przy Stowarzyszeniu Pisarzy Polskich we Wrocławiu. Brał udział w wielu konkursach poetyckich, m.in. w VI edycji Jesiennych Debiutów Poetyckich organizowanych przez Telewizję Polską S.A., gdzie otrzymał wyróżnienie w kategorii talent roku. Występował m.in. w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, w Muzeum w Wałbrzychu, w Bibliotece Wojewodzkiem "pod Atlantami" w Wałbrzychu...   ( Pozostało znaków: 2888 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186606   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku