logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
21

Pięć razy Madonna

"The Confessions Tour" na DVD

Dodano: 16.02.2007, Aktualizacja: 16.02.2007

Na długo przed zakończeniem sześdziesiąciokoncertowej trasy wiadomo było, że wielbiciele Madonny dostaną po niej wieczną pamiątkę. Na początek stwierdzić należy, że koncerty "Confessions Tour" niewiele mają wspólnego z koncertami. To show, przy którym nawet poprzednie występy Madonny, niegdyś uważane za widowiskowe, jawią się jako występy podrzędnej szansonistki w wiejskiej tancbudzie. Nowoczesne technologie dały niezmordowanej Madonnie narzędzia, które pozwoliły nabrać niespotykanego rozmachu...

- Marcin Pietras - Na długo przed zakończeniem sześdziesiąciokoncertowej trasy wiadomo było, że wielbiciele Madonny dostaną po niej wieczną pamiątkę. Mniej więcej można się było też spodziewać, jaki produkt trafi na rynek. A jednak królowej pop po raz kolejny udało się wszystkich zaskoczyć. Na początek stwierdzić należy, że koncerty "Confessions Tour" niewiele mają wspólnego z koncertami. To show, przy którym nawet poprzednie występy Madonny, niegdyś uważane za widowiskowe, jawią się jako występy podrzędnej szansonistki w wiejskiej tancbudzie. Nowoczesne technologie dały niezmordowanej Madonnie narzędzia, które pozwoliły nabrać niespotykanego rozmachu. Idąc tym tropem: DVD z zapisem koncertu w Londynie niewiele ma wspólnego z płytą koncertową. W ogóle niewiele ma wspólnego z jakimkolwiek dotychczasowym wydawnictwem muzycznym. Madonna po raz kolejny wyznacza nowy standard, do którego za chwilę wszyscy aspirujący do rangi czegokolwiek w showbiznesie będą musieli równać. To płyta, którą należy koniecznie zobaczyć, niezależnie od tego, jakie zdanie ma się na temat samej artystki. Po pierwsze: scenografia Wirtuozeria światła, dźwięku, rytmu, ruchu, światowa szkoła synchronizacji, do której równać powinny zegary atomowe w Sevres. Gigantyczne plazmy, niezliczone wybiegi, boczne, górne i obrotowe, ruchome podesty, same w sobie będące wyświetlaczami. Scena zastawiona rusztowaniami, po których ze zwinnością stada małp fruwają młodzi tancerze i tancerki. To jeden z najsilniejszych akcentów ins...   ( Pozostało znaków: 6380 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186598   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku