logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
8

1. Międzynarodowy Festiwal Filmu Queer w Łodzi

A million different loves!?

Dodano: 09.10.2006, Aktualizacja: 09.10.2006

Dla wszystkich z tych, którzy skarżą się na brak imprez LGBT "na poziomie" mamy dobrą informację. W dniach 18 - 22 października Łódź stanie się polską stolicą filmu "queer". Wszystko za sprawą 1. Międzynarodowego Festiwalu Filmu Queer "a million different loves!?". W ciągu pięciu festiwalowych dni organizatorzy zaprezentują około 40 filmów o tematyce LGBT...

Dla wszystkich z tych, którzy skarżą się na brak imprez LGBT "na poziomie" mamy dobrą informację. W dniach 18 - 22 października Łódź stanie się polską stolicą filmu "queer". Wszystko za sprawą 1. Międzynarodowego Festiwalu Filmu Queer "a million different loves!?". W ciągu pięciu festiwalowych dni organizatorzy zaprezentują około 40 filmów o tematyce LGBT. Festiwal podzielony został na cztery bloki: panorama, eksperyment, dokument, oraz retrospektywę. W programie nie zabranie miejsca na polskie kino. Widzowie będą mogli oglądnąć m. in. "Kochanków z Marony" oraz "Homo Father". Projekcjom filmów towarzyszyć będzie konferencja naukowa. Jednak nie tylko mieszkańcy Łodzi mają powody do radości. Po kilkudniowej przerwie, festiwal powędruje do Lipska. W listopadzie i grudniu wybrane filmy pojawią się także w Gdańsku, Poznaniu, Toruniu, Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu. Zapraszamy! (ro) ŚRODA [18 X] 17:00 OTWARCIE FESTIWALU + Walka, reż. Patrick Carpentier, Belgia, 2006, 57 min. 19:00 DOKUMENT Mój Feminizm, reż. Laurie Colbert & Dominique Cardona, Kanada/Francja, 1997, 55 min. Poniż...   ( Pozostało znaków: 4613 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186562   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku