logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

Finał parady w klubie Skarpa

Reportaż z After Party

Dodano: 13.06.2006, Aktualizacja: 13.06.2006

Gejowsko-lesbijska Warszawa bawiła się tego wieczoru globalnie, jednak oficjalne zwieńczenie dnia i Parady odbyło się w klubie Skarpa. Fakt, w porównaniu do codziennych knajpianych stawek suma 35,- złotych za wejście mogła wydać się lekko szokująca, ale 1) nie codziennie świętuje się taki dzień, 2) niecodziennie ogląda się recital Jimmy'ego Somervilla i jednocześnie 3) zyskuje możliwość obejrzenia na żywo, jak naprawdę wyglądają różne osoby zwykle migające tylko w telewizorach...

Gejowsko-lesbijska Warszawa bawiła się tego wieczoru globalnie, jednak oficjalne zwieńczenie dnia i Parady odbyło się w klubie Skarpa. Fakt, w porównaniu do codziennych knajpianych stawek suma 35,- złotych za wejście mogła wydać się lekko szokująca, ale 1) nie codziennie świętuje się taki dzień, 2) niecodziennie ogląda się recital Jimmy'ego Somervilla i jednocześnie 3) zyskuje możliwość obejrzenia na żywo, jak naprawdę wyglądają różne osoby zwykle migające tylko w telewizorach. Tyle założeń na początek, całość okazała się warta swojej ceny, chociaż doliczyć do niej trzeba było także odpowiednio drogie alkohole. W żaden sposób nie wpłynęło to jednak na poziom zabawy - a może właśnie wpłynęło...? Odpowiedni do okazji - gala połączona z występami - wydaje się wybór miejsca. Dla siedzących loże z widokiem na scenę, dla tańczących - par...   ( Pozostało znaków: 3644 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186532   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Finał parady w klubie Skarpa Jimmi Somerville
fot. www.jarekch.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku