logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
25

Historie prawdziwe

Jak matka z syna-geja zrobiła pospolitego złodzieja

Dodano: 07.06.2006, Aktualizacja: 07.06.2006

Polska prowincja rok 2006. Dwóch młodych chłopców ma się ku sobie. Jest im ze sobą dobrze. Pierwsza wielka miłość. Sielanka trwa do momentu, gdy rodzina jednego z chłopców poznaje naturę tej przyjaźni. Rozpoczyna się piekło. Teraz na 18-latku z Lubuskiego ciąży roczna odsiadka w zawieszeniu. Chłopcy się nie poddają, próbują odwołać się od wyroku... i pilnie potrzebują wsparcia.

Polska prowincja rok 2006. Dwóch młodych chłopców ma się ku sobie. Jest im ze sobą dobrze. Pierwsza wielka miłość. Sielanka trwa do momentu, gdy rodzina jednego z chłopców poznaje naturę tej przyjaźni. Rozpoczyna się piekło. Teraz na 18-latku z Lubuskiego ciąży roczna odsiadka w zawieszeniu. Chłopcy się nie poddają, próbują odwołać się od wyroku... i pilnie potrzebują wsparcia. Mam na imię Michał mam 20 lat i mieszkam w małej miejscowości. Postanowiłem do was napisać i opowiedzieć historię mojego przyjaciela może i wy byście mogli coś poradzić, pomóc i to rozgłosić. Ponad rok temu poznałem chłopaka na internecie wtenczas. Miał 17 lat mieszkał niedaleko. Zaczęliśmy się do siebie coraz bardziej zbliżać i aż do tej pory jesteśmy razem, ale nie o to chodzi. Coraz częściej się spotykaliśmy - on przyjeżdżał do mnie, ja do niego. Zdarzyło się tak, że on nawet u mnie kilka dni spał, późnie...   ( Pozostało znaków: 3863 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186526   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku