logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
11

Odnowa moralna według posła W.

Poseł LPR publicznie znieważył przeciwników Giertycha

Dodano: 17.05.2006, Aktualizacja: 17.05.2006

Codziennie budząc się rano przecieram ze zdumienia oczy zastanawiając się, w jakim przyszło mi żyć koszmarze. Przekleństwem staje się stare chińskie błogosławieństwo: Obyś żył w ciekawych czasach. Zaiste, czasy są naprawdę ciekawe. Tylko czy o to nam naprawdę szło, gdy przed 16 laty cieszyliśmy się odzyskaniem pełni suwerenności, wolnością demokracją i pluralizmem...

Codziennie budząc się rano przecieram ze zdumienia oczy zastanawiając się, w jakim przyszło mi żyć koszmarze. Przekleństwem staje się stare chińskie błogosławieństwo: Obyś żył w ciekawych czasach. Zaiste, czasy są naprawdę ciekawe. Tylko czy o to nam naprawdę szło, gdy przed 16 laty cieszyliśmy się odzyskaniem pełni suwerenności, wolnością demokracją i pluralizmem? Absurdy naszej rzeczywistości porażają na każdym kroku. Jako dotychczas cichy, prywatny apolityczny gej, żyłem sobie w homiczej norce, kochałem mojego partnera i obserwowałem z życzliwym zainteresowaniem wpadki i wypadki kolejnych ekip mną rządzących. Wydarzenie ostatnich miesięcy, dni i godzin napawają mnie jednak rozgoryczaniem i obawą, co do mojej przyszłości w tym kraju. W ojczyźnie, który kocham i której nie chciałbym opuścić. Przez ostatnie miesiące próbuje się mnie, jako członka społeczności homoseksualistów Polskich, oraz prywatnego obywatela pozbawić elementarnych praw. Prawa do manifestowania i zgromadzeń, (bo rzekomo zagrażam bezpieczeństwu i moralności publicznej) swobody wyrażania moich przekonań i poglądów, (bo ateistyczne i lewackie), moich uczuć, (bo zboczone, nieetyczne i nieuporządkowane), wreszcie prawa polskości i patriotyzmu, (bo jako "odmieniec" nie mogę istnieć w przestrzeni publicznej zakładającej oprócz jedynie słusznej narodowo- prawicowej opcji także heteronormatywność). Dziś tolerować muszę nagonkę słowną, oszczer...   ( Pozostało znaków: 6063 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186519   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Odnowa moralna według posła W. Talibowie niewątpliwie zaprzyjaźniliby
się z naszym posłem W. (fotomontaż)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku