logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
13

O chrześcijańskiej miłości i pedalskim miłosierdziu

Co zrobić z fanatykami?

Dodano: 27.04.2006, Aktualizacja: 27.04.2006

W kraju, w którym wiara w zwyrodniałego pedała jest silniejsza od wiary we Wszechmogącego, krzewiciele siermiężnego katolicyzmu z krakowskiego Stowarzyszenia im. Piotra Skargi nie przebierają w środkach, aby poprzez eksponowanie własnych fobii seksualnych usprawiedliwiać swoją misję polegającą na totalnym dyskredytowaniu gejów i lesbijek. Burzę emocji wywołała broszura pt. "Przemilczane problemy homoseksualizmu", w której autor opisywał najbardziej wyuzdane praktyki seksualne rzekomo uprawiane przez całą populację homoseksualnych kochanków na całym świecie...

W kraju, w którym wiara w zwyrodniałego pedała jest silniejsza od wiary we Wszechmogącego, krzewiciele siermiężnego katolicyzmu z krakowskiego Stowarzyszenia im. Piotra Skargi nie przebierają w środkach, aby poprzez eksponowanie własnych fobii seksualnych usprawiedliwiać swoją misję polegającą na totalnym dyskredytowaniu gejów i lesbijek. Burzę emocji wywołała broszura pt. "Przemilczane problemy homoseksualizmu", w której autor opisywał najbardziej wyuzdane praktyki seksualne rzekomo uprawiane przez całą populację homoseksualnych kochanków na całym świecie. Uderzające jest podobieństwo w generalizowaniu i przypisywaniu określonych cech czy zachowań pewnej grupie czy społeczności, dlatego analogię z odwiecznymi antysemickimi ...   ( Pozostało znaków: 3081 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186514   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
O chrześcijańskiej miłości i pedalskim miłosierdziu Akcja plakatowa stowarzyszenia
kultury "chrześcijańskiej"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku