logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
6

Kino: Czas, który pozostał

W poszukiwaniu straconego sensu

Dodano: 13.03.2006, Aktualizacja: 13.03.2006

W momencie pisania tej recenzji, najnowszy obraz francuskiego reżysera znika z repertuaru komercyjnych kin. Być może przyćmił go blask zapowiadanej już od ponad pół roku i obsypanej nagrodami "Tajemnicy Brokeback Mountain". Być może zaspał też dystrybutor filmu, który trochę "cichaczem" wpuścił film Ozona na ekrany polskich kin. A może to po prostu "wina" filmu, który sam w sobie jest cichy i wolny od sensacji... Szkoda, bo wart jest uwagi...

W momencie pisania tej recenzji, najnowszy obraz francuskiego reżysera znika z repertuaru komercyjnych kin. Być może przyćmił go blask zapowiadanej już od ponad pół roku i obsypanej nagrodami "Tajemnicy Brokeback Mountain". Być może zaspał też dystrybutor filmu, który trochę "cichaczem" wpuścił film Ozona na ekrany polskich kin (nasze zapytanie o materiały prasowe pozostało bez odpowiedzi). A może to po prostu "wina" filmu, który sam w sobie jest cichy i wolny od sensacji. Krzysztof Tomasik określił "Tajemnicę Brokeback Mountain" mianem filmowego wydarzenia roku. Obraz Anga Lee jest bezsprzecznie wielkim wydarzeniem - zarówno filmowym jak i medialnym, jednak w tej pierwszej kategorii ma moim zdaniem poważnego rywala. Romain (Melvil Poupaud) to przystojny 32-letni fotograf, który stoi u progu wielkiej kariery. Właśnie przygotowywuje się do sesji zdjęciowej dla magazyn...   ( Pozostało znaków: 3655 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186498   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Kino: Czas, który pozostał Romain (Melvil Poupaud) może zwierzyć się tylko
swojej babci (Jeanne Moreau), © Mars Distribution
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku