logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
9

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

Przeżyliśmy rozbiory, przeżyjemy i Kaczory

Dodano: 03.11.2005, Aktualizacja: 03.11.2005

Jak tu komentować to, co tej jesieni wydarzyło się w Polsce? Prezydentem jest facet, który kapitał polityczny zbijał na walce z gejami i lesbijkami, homofob po prostu. Superpremierem kierującym rządem z tylego siedzenia jest jego braciszek, który ma w mózgu jedną jedyną myśl tylko: "więcej władzy! więcej władzy!". Premierem jest niewiarygodnie nadęty facecik o aktualnie jedynie słusznych poglądach, a zatem informujący, że homoseksualiści nie powinni byc nauczycielami...

Jak tu komentować to, co tej jesieni wydarzyło się w Polsce? Prezydentem jest facet, który kapitał polityczny zbijał na walce z gejami i lesbijkami, homofob po prostu. Superpremierem kierującym rządem z tylego siedzenia jest jego braciszek, który ma w mózgu jedną jedyną myśl tylko: "więcej władzy! więcej władzy!". Premierem jest niewiarygodnie nadęty facecik o aktualnie jedynie słusznych poglądach, a zatem informujący, że homoseksualiści nie powinni byc nauczycielami. O nowym marszałku Sejmu nie ma co gadać, bo wszyscy wiedzą. Nawet wśród katolików uchodzi za ultrakonserwatystę. Po prostu ściana. W rządzie nie lepiej, jest i szef Rady Katolików Świeckich (na stanowiski ministra edukacji, zatem czego się sp...   ( Pozostało znaków: 3015 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186447   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! Czyli Kochanowski komentuje rys. Marcin Skoczek (www.SkoQ.pl)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku