logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
15

Wywiady IS eXtra - Bartosz Dominiak (wiceprzewodniczący SDPL)

Prawa człowieka nie są tylko dla wybranych

Dodano: 16.09.2005, Aktualizacja: 16.09.2005

Celem SDPL jest przeciwstawienie się tym prawicowym ekstremistom(...) konsekwentne wspieranie przez SDPL środowiska mniejszości seksualnych jest doceniane(...) Każdy ma prawo do własnych poglądów do ich głoszenia i propagowania. Prezydentom miast, radnym, posłom, senatorom wara od tego...

Łukasz Pałucki: Rozmawiamy w dość ciekawym momencie zwrotnym w kampanii wyborczej. panie Bartoszu, czy Marek Borowski i Socjaldemokracja Polska odniesiecie sukces w tych wyborach? Bartosz Dominiak: Tak, wierzę w to i dlatego kandyduję z list SDPL oraz popieram Marka Borowskiego jako kandydata na prezydenta. Pod pojęciem sukcesu rozumiem wejście Socjaldemokracji do Sejmu i stworzenie silnej, konstruktywnej, przewidywalnej i odpowiedzialnej opozycji wobec przyszłej koalicji rządzącej. A wiele wskazuje, że będą to rządy oparte o hasła nienawiści, nietolerancji i działania wedle hasła "kto nie z nami, ten przeciw nam." Celem SDPL jest przeciwstawienie się tym prawicowym ekstremistom. ŁP: Ale sondaże nie sprzyjają SDPL? BD: Sondaże to tylko gra, zabawa przedwyborcza. Wiele zależy od metodologii ich przeprowadzania. SDPL zamawia również własne sondaże, ale przeprowadzane w poszczególnych okręgach wyborczych, z podaniem przy nazwach ugrupowań nazwisk liderów list okręgowych. I w takich badaniach wypadamy znacznie lepiej niż to ma się w przypadku badań ogólnokrajowych. Po prostu mamy silnych liderów w terenie. Przykładowo: w Lublinie - ok. 13,5 proc., w Poznaniu - 12, w Warszawie - 10, w konserwatywnym Krakowie - 5,7, tak samo w Katowicach. Dlatego do sondaży podawanych w mediach podchodzimy ze spokojem i dystansem. ...   ( Pozostało znaków: 5516 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186431   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wywiady IS eXtra - Bartosz Dominiak (wiceprzewodniczący SDPL) Bartosz Dominiak
wiceprzewodniczący SDPL
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku