logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
13

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

Wyborczy galimatias

Dodano: 09.09.2005, Aktualizacja: 09.09.2005

Mam już dość tego całego przedwyborczego zgiełku, ale trudno pisać o czym innym w tych gorących tygodniach. Jednym z takich domagających się słowa komentarza wydarzeń było wycofanie się prof. Szyszkowskiej z wyborów prezydenckich. Z zaskoczeniem i konsternacją przyjąłem zatem słowa Pani Profesor wypowiedziane przez nią w wywiadzie dla telewizji prywatnej. Mowiła o tym, iż jedną z przyczyn jej wycofania się jest brak poparcia dla jej kandydatury ze strony "środowiska gejowskiego"...

Mam już dość tego całego przedwyborczego zgiełku, ale trudno pisać o czym innym w tych gorących tygodniach. Jednym z takich domagających się słowa komentarza wydarzeń było wycofanie się prof. Szyszkowskiej z wyborów prezydenckich. Byłem zaangażowany w kampanię Pani Profesor na miarę moich możliwości, sił i środków. W jednym z warszawskich klubów razem z moim przyjacielem Piotrem Altyńkim zorganizowaliśmy akcję zbierania podpisów pod jej kandydaturą i zebraliśmy ich wcale niemało. Wiele razy publicznie opowiadałem się za kandydaturą prof. Szyszkowskiej, także w "Lipie!". Z zaskoczeniem i konsternacją przyjąłem zatem słowa Pani Profesor wypowiedziane przez nią w wywiadzie dla telewizji prywatnej. Mowiła o tym, iż jedną z przyczyn jej wycofania się jest brak poparcia dla jej kandydatury ze strony "środowiska gejowskiego" i generalne lekceważenie przez lesbijki i gejów jej starań o prezydenturę. Pani Senator wyraziła w związku tym swój żal i rozczarowanie. Dyskusja ten ten temat toczy się na wielu portalach, zaś szczególnie gorąca jest chyba na portalu www.lesbijka.org. Z zarzutem wyparcia się profesor ...   ( Pozostało znaków: 4710 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186429   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku