logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
16

Borowski a ustawa Szyszkowskiej

Sprostowanie Bartosza Dominiaka - wiceprzewodniczącego SDPL

Dodano: 29.08.2005, Aktualizacja: 29.08.2005

W zamieszczonym w portalu "Inna Strona" artykule "Przegląd wyborczy: SDPL/UP/Zieloni2004" Krzysztof Tomasik pisze: "Maria Szyszkowska (...) twierdzi, że przez jakiś czas Marszałek blokował wprowadzenie ustawy pod głosowanie, podobnie jak Włodzimierz Cimoszewicz." Jest to po raz kolejny powtarzana nieprawda, która niestety została już utrwalona w opinii publicznej. Dlatego warto przedstawić kilka faktów, niewygodnych dla osób niechętnych SDPL i Markowi Borowskiemu...

W zamieszczonym w portalu "Inna Strona" artykule "Przegląd wyborczy: SDPL/UP/Zieloni2004. Czyli pierwsza od lat możliwość wyboru" Krzysztof Tomasik pisze: "Maria Szyszkowska (...) twierdzi, że przez jakiś czas Marszałek [Borowski] blokował wprowadzenie ustawy [o rejestrowanych związkach między osobami tej samej płci] pod głosowanie, podobnie jak Włodzimierz Cimoszewicz." Jest to po raz kolejny powtarzana nieprawda, która niestety została już utrwalona w opinii publicznej. Dlatego warto przedstawić kilka faktów, niewygodnych dla osób niechętnych SDPL i Markowi Borowskiemu. Grupa senatorów (w tym m.in. obecnie z SDPL: Marek Balicki, Genowefa Grabowska, Zdzisława Janowska, Mirosław Lubiński, Wiesława Sadowska) wniosła projekt ustawy o rejestrowanych związkach partnerskich w dniu 10 grudnia 2003 roku. Dwa dni później projekt został skierowany do komisji senackich: Komisji Us...   ( Pozostało znaków: 3667 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186424   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Borowski a ustawa Szyszkowskiej Bartosz Dominiak
Wiceprzewodniczący SDPL
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku