logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
12

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

Pedał wyborczy

Dodano: 12.08.2005, Aktualizacja: 12.08.2005

Sprawa gejowsko - lesbijka stała się, jak się okazuje, ważnym punktem odniesienia w tegorocznej wyborczej gorączce. Czy to dobrze, czy źle, okaże się po wyborach, a tymczasem ciekawie jest poobserwować rozmaite wypowiedzi politycznych tuzów. Taki na przykład Wierzejski wypowiedział się był w wywiadzie dla portalu "Polskie jutro": "mówimy wprost: wojna dewiantom, pokój rodzinie!"...

Sprawa gejowsko - lesbijka stała się, jak się okazuje, ważnym punktem odniesienia w tegorocznej wyborczej gorączce. Czy to dobrze, czy źle, okaże się po wyborach, a tymczasem ciekawie jest poobserwować rozmaite wypowiedzi politycznych tuzów. Taki na przykład Wierzejski niejaki, poseł LPR-u do europarlamentu, wypowiedział się był w wywiadzie dla portalu "Polskie jutro": "Jako środowisko polityczne wywołaliśmy wojnę przeciwko zboczeńcom, ale naszym celem jest wojna o rodzinę. (...) jako formacja narodowa już wcześniej ostrzegamy przed możliwościami legalizacji patologii przez określone środowiska liberalne. (...) ...   ( Pozostało znaków: 2599 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186419   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku