logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
0

Prof. Maria Szyszkowska

Kandydatka na Prezydenta RP

Dodano: 26.07.2005, Aktualizacja: 26.07.2005

Zbliżające się wybory są dla nas wyjątkowe. Poraz pierwszy startują w nich osoby otwarcie homoseksualne i poraz pierwszy o stanowisko Prezydenta RP ubiega się człowiek, który zrobił dla nas bardzo wiele - to prof. Maria Szyszkowska. Popieranie jednego kandydata nie jest w naszym zwyczaju. Zdecydowaliśmy jednak jednogłośnie, że tym razem opowiemy się jednoznacznie za kandydaturą pani profesor(...)

Zbliżające się wybory są dla nas wyjątkowe. Poraz pierwszy startują w nich osoby otwarcie homoseksualne i poraz pierwszy o stanowisko Prezydenta RP ubiega się człowiek, który zrobił dla nas bardzo wiele - to prof. Maria Szyszkowska. Popieranie jednego kandydata nie jest w naszym zwyczaju. Zdecydowaliśmy jednak jednogłośnie, że tym razem opowiemy się jednoznacznie za kandydaturą pani profesor. Szanujemy inne preferencje wyborcze naszych czytelników, nie chcemy przedstawiać Marii Szyszkowskiej jako jedynej słusznej opcji. Chcemy zwrócić jednak Waszą uwagę na jej osobę a czytelnikom, którzy popierają jej kandydaturę wskazać możliwość aktywnego przyłączenia się do jej kampanii. Senator Szyszkowska jest osobą, która, uwaga, obiecała coś w polityce i dotrzymała słowa. Dotrzymała! A jeśli jej inicjatywa nie poszła dalej, to dokładnie dlatego, że ci sami ludzie, którzy dziś obiecują, koncertowo się, finezyjnie się, acz spektakularnie się wypieli byli. Wpatrzony zatem w owe tyłki ich finezyjnie na mnie wypięte będę zatem głosował na Szyszkowską. Bo uczciwi ludzie dotrzymują słowa. Będę głosował na Szyszkowską, ponieważ jej poglądy są moimi poglą...   ( Pozostało znaków: 4912 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186415   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku