logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
45

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

Szyszka!

Dodano: 15.07.2005, Aktualizacja: 15.07.2005

"Inna Strona", moje gościnne ustronie ogłosiła prawybory. Głosować mamy na partię oraz na kandydata na prezydenta. Czas wypowiedzieć się zatem w temacie politycznym, co jest zresztą jakże zgrabną kontynuacją moich poprzedniolipowych dywagacji(...) postanowiłem poprzeć osobę, która nie obietnicami mnie do poparcia skłoniła, ale tym, czego rzeczywiście dokonała...

"Inna Strona", moje gościnne ustronie, gdzie oddaję się - z jakże marnym skutkiem, przyznaję rację moim licznych podfelietonowym krytykom - pasji publicystycznego pisarstwa, ogłosiła prawybory. Głosować mamy na partię oraz na kandydata na prezydenta. Czas wypowiedzieć się zatem w temacie politycznym, co jest zresztą jakże zgrabną kontynuacją moich poprzedniolipowych dywagacji. Ogłaszam zatem, żem w kropce. Tym wstydliwsze to dla mnie położenie, żem socjolog, który w kropce politycznej bywać nie powinien, orientować się w politycznych zawiłościach powinien i innym drogę oświecać powinen. A ja jako dziecię bezradne. Wyłuszczę, czmuż. Temuż, żem lewak, gej, feminista (przy okazji pozdrawiam moich przyjaciół z Liceum Ogólnokształcącego w Mińsku Mazowieckiem, którzy wypominają mi mój katolicki epizod życiowy i wzywają do nawrócenia i odrzucenia grzechu; otóż wyjaśniam, że wzorem moich przyjaciół gejów pracujących w zawodzie duchownego, nie odrzucę, bo fajny). Jako gej, lewak i feminista mam po...   ( Pozostało znaków: 4259 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186410   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! Czyli Kochanowski komentuje prof. Maria Szyszkowska
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku