logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
2

Lambdix Forever

Tak było na imprezie Lambdy

Dodano: 24.06.2005, Aktualizacja: 24.06.2005

W niedzielę 19 Czerwca w klubie Le Madame odbyła się impreza stowarzyszenia Lambda Warszawa - LAMBDIX pod patronatem portalu Inna Strona oraz miesięcznika Gejzer. Tego dnia Le Madame - jeden z najmodniejszych klubów gej/les nawiedzili zarówno ci, którzy już od 9 lat są związani ze stowarzyszeniem Lambda Warszawa jak i ci, którzy poszukiwali ciekawych wrażeń w niedzielny wieczór...

W niedzielę 19 Czerwca w klubie Le Madame odbyła się impreza stowarzyszenia Lambda Warszawa - LAMBDIX pod patronatem portalu Inna Strona oraz miesięcznika Gejzer. Zwyczaj robienia dużej imprezy przynajmniej raz do roku ma w Lambdzie już kilka lat tradycji, jednak nigdy do tej pory dla żadnego stowarzyszenia LGBT nie wystąpiło tylu znakomitych i różnorodnych artystów. Tego dnia Le Madame - jeden z najmodniejszych klubów gej/les nawiedzili zarówno ci, którzy już od 9 lat są związani ze stowarzyszeniem Lambda Warszawa jak i ci, którzy poszukiwali ciekawych wrażeń w niedzielny wieczór. Samo Lambix Party poprowadził znany warszawski wodzirej - Kapsel który na początku zaprosił na scenę przewodniczącą zarządu Lambdy Warszawa - Ygę Kostrzewą. Nowo mianowana szefowa Lambdy przywitała licznie przybyłych gości i opowiedziała o działaniach stowarzyszenia, zaraz po tym Kapsel zapowiedział grupę artystek: ...   ( Pozostało znaków: 3795 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186401   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lambdix Forever Lambdix
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku