logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
17

Prezydent powiedział nie

Gdy prawo i sprawiedliwość są ze sobą w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość

Dodano: 06.06.2005, Aktualizacja: 06.06.2005

Na 11 czerwca nie da rady zarejestrować żadnego zgromadzenia. Sposób na delegalizację zapewne się znajdzie. Urzędnicy podłożą fikcyjne zawiadomienie z datą wcześniejszą, lub wynajdą inne przepisy uniemożliwiające demonstrację. Ogromną zaletą jest rozgłos, jaki po raz kolejny nabiera idea walki o równość, oraz poparcie różnych środowisk. Parada nie będzie li tylko wyrazem gejowskiej dumy (w naszym wypadku raczej walki z upokarzaniem)...

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz." - Ghandi Organizatorzy Parady stają na rzęsach tak samo jak Kaczyński, aby osiągnąć swój cel. Wyścig pomysłów zapewne trwa. Prezydent zapowiada, że nie dopuści, organizatorzy, że znaleźli sposób. Wyniku nie będziemy pewni do ostatniego momentu, także ze względu na dobro sprawy. Musimy pamiętać, że panujący w ratuszu kaczyzm to armia wpływowych urzędników i walka o przedwyborczy elektorat. Jak wiadomo prezydent traktuje wszystkich działających nie po jego myśli jak zdrajców. Podobno na 11 czerwca nie da rady zarejestrować żadnego zgromadzenia. Sposób na delegalizację zapewne się znajdzie. Urzędnicy podłożą fikcyjne zawiadomienie z datą wcześniejszą, lub wynajdą inne przepisy uniemożliwiające demonstrację. Ogromną zaletą jest rozgłos, jaki po raz kolejny nabiera idea walki o równość, oraz poparcie różnych środowisk. Parada nie będzie li tylko wyrazem gejowskiej dumy (w naszym wypadku raczej walki z upokarzaniem, mając na uwadze wyrok poznańskiego Sądu). Wierzę, że stanie się demonstracją walki o swobody obywatelskie, oraz będzie gościć wszelkiej maści przeciwników miłościwie...   ( Pozostało znaków: 5066 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186394   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku