logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
2

Poradnia IS

"Wszyscy w pracy o mnie wiedzą" - mimowolny coming out

Dodano: 01.06.2005, Aktualizacja: 01.06.2005

Podczas imprezy w jednym z gejowskich klubów zostałem zauważony przez koleżankę z pracy, która pojawiła się tam ze znajomymi. Nie miałem nigdy wśród współpracowników dobrych przyjciół, ale kontakty z kolagami były zawsze poprawne. Od poniedziałku wszystko się zmieniło. Natychmiast zauważyłem, że pojewianie się mojej osoby wywołuje uśmieszki, szepty i wzajemne szturchanie się...

Podczas imprezy w jednym z gejowskich klubów zostałem zauważony przez koleżankę z pracy, która pojawiła się tam ze znajomymi. Nie miałem nigdy wśród współpracowników dobrych przyjciół, ale kontakty z kolagami były zawsze poprawne. Od poniedziałku wszystko się zmieniło. Natychmiast zauważyłem, że pojewianie się mojej osoby wywołuje uśmieszki, szepty i wzajemne szturchanie się. Jestem pewien, że kolażnka się wygadała... Co teraz? Nie wiem jak traktować zachowanie współpracowników? Nawet nie jestem w stanie powiedzieć czy jest wrogie. Czuję się cały czas obserwowany i mam wrażenie, że wszystko co robię jest komentowane. Czy mam się oficjalnie ujawnić? Przeczekać? Jak reagować na zaczepki? Najchętniej nie poszedłbym wcale do pracy. Witek Jest to sytuacja rzeczywiście nieprzyjemna. Ale nie jest tragiczna. Na początek radziłbym zastanowić się nad tym, s...   ( Pozostało znaków: 3672 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186392   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Poradnia IS Poradnia IS
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku