logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
45

Czy to już wojna?

Co po zakazie "Parady Równości"?

Dodano: 25.05.2005, Aktualizacja: 25.05.2005

Kaczyński powiedział "nie". Czy ktoś oczekiwał, że będzie inaczej? W tym roku przebił jednak samego siebie(...) Może warto pomyśleć nad tym, że to wcale nie my jesteśmy chorzy, lecz nasze zakrzyczane, pełne kompleksów społeczeństo sfrustrowanych facetów z wąsikami i zapitymi ryjami oraz wrzeszczących moherowych beretów...

Kaczyński powiedział "nie". Czy ktoś oczekiwał, że będzie inaczej? W tym roku przebił jednak samego siebie: "Tego dnia będziemy czcić gen. Grota-Roweckiego. I akurat wtedy ma być parada gejów, to są żarty" - próbuje argumentować prezydent Warszawy, pokazując wszystkim zainteresowanym, że prawa mniejszości ma tam, gdzie nic już nie dochodzi. Równie dobrym argumentem, byłaby niekotrzystna prognoza pogody i związany z tym poziom zabłocenia miasta przez uczestników marszu. Organizatorzy odwołują się i zapowiadają, że manifestacja odbędzie się wbrew wszelkim zakazom, lewicowe i liberalne ugrupowania polityczne wysyłają prostesty i oświadczenia, intetelektualiści oburzają się a media jednoznacznie trzymają naszą stronę. Prezydent Kaczyński natomiast wydaje jedno aroganckie oświadc...   ( Pozostało znaków: 3319 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186389   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Czy to już wojna? "Różowe Pantery"
Kadr z filmu "Jeffrey"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku