logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
2

Parada gwiazd w Sferze

Udany prima aprilis

Dodano: 04.04.2005, Aktualizacja: 04.04.2005

W kalendarzu na stałe widnieje kilka szczególnych nocy, jak choćby Wigilia czy - w wersji dla ateistów - noc świętojańska. W tym roku w Poznaniu zdarzył się jeszcze jeden, nadprogramowy wieczór cudów. Jako że przypadł na szczególną datę, 1 kwietnia, trudno było zgadnąć, na ile poważnie można było traktować zapowiedź organizatorów koncertu Heleny Vondrackovej w poznańskim klubie Sfera...

W kalendarzu na stałe widnieje kilka szczególnych nocy, jak choćby Wigilia czy - w wersji dla ateistów - noc świętojańska. W tym roku w Poznaniu zdarzył się jeszcze jeden, nadprogramowy wieczór cudów. Jako że przypadł na szczególną datę, 1 kwietnia, trudno było zgadnąć, na ile poważnie można było traktować zapowiedź organizatorów koncertu Heleny Vondrackovej w poznańskim klubie Sfera. Nieco chyba sceptycznie nastawiona publika schodziła się z wolna, ginąc w kłębach scenicznego dymu, nader obficie i jakby dla zmyłki rozpylonego po całym lokalu. Małe opóźnienie potwierdzało podejrzenia o żart, choć z drugiej strony trudno w dzisiejszych czasach o punktualne gwiazdy: ostatni koncert Kasi Kowalskiej na Zamku opóźnił się o półtorej godziny, a Ireny Santor w Teatrze Wielkim - też o dobre 30 minut. Tak więc jeszcze wpół do pierwszej nic nie zapowiadało skali wydar...   ( Pozostało znaków: 3695 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186369   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Parada gwiazd w Sferze Fałszywa Vondrackova (fot. Jacek Przybylko/Nowy Men)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku