logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
4

Wędrówka dusz

Gej metafizyczny

Dodano: 01.04.2005, Aktualizacja: 01.04.2005

(...)Michael Duff Newton posiada doktorat z doradztwa personalnego, jest dyplomowanym kalifornijskim hipnoterapeutą. Dzięki rozwinięciu własnej metody "regresji wiekowej" (age-regression) dr Newton odkrył, że możliwe jest przeniesienie pacjentów poza ich doświadczenia z poprzednich żywotów, w celu odkrycia bardziej znaczącej egzystencji nieśmiertelnej duszy pomiędzy wcieleniami...

Na temat gejów wypowiadali się już prawie wszyscy: partie polityczne, młodzież "wszechobecna polska", przedstawiciele Kościoła Katolickiego, organizacje chrześcijańskie (te, które takowymi są oraz te, które pod przykrywką ochrony wartości chrześcijańskich, rodzinnych, rzucają obelgi w stronę ludzi, nie odpowiadających określonym " zasadom współżycia społecznego" oraz normom obyczajowym) i wiele innych. Patrząc jednak z perspektywy przynależności do sfery działalności to nieliczna grupa, praktycznie przedstawiciele jednego ruchu duchowego. A co za tym idzie - jedna teoria, jeden pogląd, jeden front. Chyba już czas najwyższy na kontrę. Michael Duff Newton posiada doktorat z doradztwa personalnego, jest dyplomowanym kalifornijskim hipnoterapeutą Dzięki rozwinięciu własnej metody "regresji wiekowej" (age-regression) dr Newton odkrył, że możliwe jest przeniesienie pacjentów poza ich doświadczenia z poprzednich żywotów, w celu odkrycia bardziej znaczącej egzystencji nieśmiertelnej duszy pomiędzy wcieleniami. Uważany jest za pioniera odkryć dotyczących życia po śmierci poprzez duchową regresję hipnotyczną. Trans jest naturalnym stanem świadomości, w którym umysł staje się mniej linearny i analityczny, niż na jawie, co można nazwać "bierną uwagą"...   ( Pozostało znaków: 5327 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186368   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku