logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
29

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

O miłości

Dodano: 17.03.2005, Aktualizacja: 17.03.2005

Będzie osobiście. Poniekąd zbliżająca się wiosna uczyniła mnie jakoś nieco bardziej sentymentalnym. Różne spotkania i rozmowy nastroiły nostalgicznie. Postanowiłem zatem dać wyraz moje, słusznie zauważonej przez licznych czytelników i czytelniczki mniej liczne, grafomanii i napisać felieton osobisty...

Będzie osobiście. Poniekąd zbliżająca się wiosna uczyniła mnie jakoś nieco bardziej sentymentalnym. Różne spotkania i rozmowy nastroiły nostalgicznie. Postanowiłem zatem dać wyraz moje, słusznie zauważonej przez licznych czytelników i czytelniczki mniej liczne, grafomanii i napisać felieton osobisty. Swego czasu byłem gościem słynnego programu Ewy Drzyzgi "Rozmowy w Toku". Wystąpiłem tam razem z Naczelnym "Innej Strony", czyli Januszem Marchwinskim (który do dziś nie może mi darować, że go to tego namówiłem) oraz pewnym przystojnym młodym człowiekiem, który w studiu siedział obok mnie. Młody ów człowiek ma na imię Tomek i był wówczas moim partnerem, z którym przeżyłem fantastycznych dziesięć lat. Nie chcę i nie mogę - nie mam do tego prawa - opowiadać szczegółów naszego wspólnego życia czy przyczyn rozstania, ale chcę napisać o dwóch pytaniach, jakie najczęściej są mi stawiane właśnie w reakcji na ową informację o naszym pożyciu - i o rozstaniu. Pytanie pierwsze zazwyczaj brzmi: jak to możliwe, że udało wam s...   ( Pozostało znaków: 4383 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186357   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! Czyli Kochanowski komentuje Jacek Kochanowski
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku