logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
23

Dupa w zwisie

Kultura na miarę naszych potrzeb

Dodano: 14.03.2005, Aktualizacja: 14.03.2005

Do najżałośniejszych widoków w knajpie gejowskiej zalicza się drewniany, napakowany heteryk z płaskim tyłkiem o niskim zawieszeniu, okrzyczany nie wiedzieć czemu symbolem seksu, wykonujący pożal się boże striptiz przed homoseksualną publicznością. Takiej refleksji doświadczyłem podczas wyborów Mena Wielkopolski w ubiegły weekend...

Do najżałośniejszych widoków w knajpie gejowskiej zalicza się drewniany, napakowany heteryk z płaskim tyłkiem o niskim zawieszeniu, okrzyczany nie wiedzieć czemu symbolem seksu, wykonujący pożal się boże striptiz przed homoseksualną publicznością. Takiej refleksji doświadczyłem podczas wyborów Mena Wielkopolski w ubiegły weekend. Z ekscytacji piszczeli tylko co bardziej napruci widzowie, bo show pozostawiał wiele do życzenia. (Z tego co słyszałem, podobnie piorunujące wrażenie robią występy najbardziej zawodowych striptizerek przed lesbijkami. To doskonały poligon, na którym jak na dłoni widać, czym obie orientacje różnią się od siebie. Wprawne wymachiwanie piersiami doskonale poprawia samopoczucie panom, ale akurat na lesbijkach nie musi wywoływać ani grama ekscytacji.) Piątkowym występom z pozoru nie brakowało niczego: były ruchy bioderkami, symulacja ruchów posuwnych nad podłogą, napowietrzna minetka, no i duża ilość nagiego ciała. Wszystko jednak podlane ciężkim sosem wyćwiczonej rutyny przy wdzięku zredukowanym do poziomu wózka widłowego. Chwilę później na scenę wkroczyli kandydaci to tytułu Mena i w tej samej konkurencji do reszty pogrzebali sławę profesjonalisty: przynajmniej dwóch zaprezentowało wdzięczny zestaw figur, których tamten mógłby się od nich uczyć, gdyby tylko był wystarczająco gibki. Nota bene bezproblemowość, z jaką chłopcy zrzucili z siebie szybciutko całą odzież i pomysłowość w eksponowaniu wygolonych miejsc intymnych nasunęły podejrzenie, że nie są bynajmniej amatorami. To chwyt często stosowany przez kluby heteryckie: dla podniesienia temperatury na widowni - a w konsekwencji spożycia napojów chłodzących - na k...   ( Pozostało znaków: 7037 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186354   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku