logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
4

Kinsey - seksualna rewolucja

Film o genialnym naukowcu w kinach od marca

Dodano: 24.02.2005, Aktualizacja: 24.02.2005

Amerykański badacz obyczajów seksualnych Alfred Kinsey jeszcze raz potężnie podzielił opinię publiczną. Hollywoodzka superprodukcja "Kinsey" wywołała wściekłość środowisk skrajnie prawicowych i chrześcijańskich. W Polsce film wchodzi na ekrany 3 marca (Warszawa i Kraków) i można spodziewać się podobnych reakcji. Znany katolicki dziennikarz telewizyjny Jan Pośpieszalski nazwał Kinsey'a "zbrodniarzem"...

Amerykański badacz obyczajów seksualnych Alfred Kinsey jeszcze raz potężnie podzielił opinię publiczną. Hollywoodzka superprodukcja "Kinsey" wywołała wściekłość środowisk skrajnie prawicowych i chrześcijańskich. W Polsce film wchodzi na ekrany 3 marca (Warszawa i Kraków) i można spodziewać się podobnych reakcji. Znany katolicki dziennikarz telewizyjny Jan Pośpieszalski nazwał Kinsey'a "zbrodniarzem". Tymczasem obiekt tak żywej nienawiści był cichym i uprzejmym człowiekiem, zawsze nosił garnitury i muszki, grywał Chopina na fortepianie i zbierał owady. Niestety - miał jedną, niewybaczalną wadę: głosił, że dzieci wcale nie rodzą się w kapuście ani nie przynosi je bocian, że od masturbacji nie schnie ręka i że znaczny procent kobiet i mężczyzn ma naturalne skłonności homoseksualne. Alfred C. Kinsey od ponad 48 lat spoczywa na cmentarzu Rose Hill Cemetery w Bloomington (stan Indiana). Na niewielkim kamieniu grobowym widnieje napis: 23.6.1894 - 25.8.1956. Ale dla amerykańskich purytanów, rozgrzanych wyborczym zwycięstwem prawicy pod wodzą prezydenta G.W. Busha szatańskie d...   ( Pozostało znaków: 4557 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186346   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Kinsey - seksualna rewolucja Kolejny kinowy skandal?
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku