logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
7

Sąd czy osąd?

Gejowi nie zapłacę!

Dodano: 21.02.2005, Aktualizacja: 21.02.2005

Szef zamyka biznes, niechce wypłacić wynagrodzenia, urzędnicy nie chcą pomóc. Dlaczego? Przyznał, że jest gejem.
Bartek, do niedawna pracownik jednej z suwalskich kawiarenek internetowych. Od końca grudnia bezrobotny, upokorzony przez swojego "szefa", który odmówil mu wypłaty wynagrodzenia za pracę jak również wykazywał brak poszanowania dla jego orientacji seksualnej. "Powodem całej sytuacji okazał sie mój homoseksualizm" - wspomina słowa, które jego już były pracodawca wykrzyczał mu prosto w twarz...

Szef zamyka biznes, niechce wypłacić wynagrodzenia, urzędnicy nie chcą pomóc. Dlaczego? Przyznał, że jest gejem. Bartek, do niedawna pracownik jednej z suwalskich kawiarenek internetowych. Od końca grudnia bezrobotny, upokorzony przez swojego "szefa", który odmówil mu wypłaty wynagrodzenia za pracę jak również wykazywał brak poszanowania dla jego orientacji seksualnej. "Powodem całej sytuacji okazał sie mój homoseksualizm" - wspomina słowa, które jego już były pracodawca wykrzyczał mu prosto w twarz. Bartek dowiedzial się również, że to jego homoseksualizm był głównym powodem "upadku" Centrum Edukacyjnego "RED PLANET", bo tak nazywa się kafejka w której pracował. Bartek chodził do tej kawiarenki od momentu jej powstania, od sierpnia 2003 roku. Właściciel bardzo go polubił, już wtedy zdarzało się, że Bartek "pilnował biznesu" za Pana Michała. Dopiero z początkiem marca 2004 roku właściciel zdecydował się na jego zatrudnienie. Były obietnice umowy i wynagrodzenia za pracę, lecz na obietnicach się skończyło. Wojciech, bo tak ma na drugie imię, nie próbował dochodzić roszczeń z tytułu zaległego wynagrodzenia. W końcu jego szef mu pomógł. W okresie kiedy nie miał gdzie mieszkać, bo ojciec wyrzucił go z domu, pomieszkiwał na zapleczu firmy. Pewnego dnia Bartka szef zastał go w bardzo dwuznacznej sytacji z mężczyzną, wtedy to usłyszał masę bardzo nieprzyjemnych słów i epitetów, to do końca wyczerpało jego cierpliwość. Złoż...   ( Pozostało znaków: 6100 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186343   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku