logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
6

O czym się głośno nie mówi: Dirty Sex

Raport o zagrożeniach i ryzyku

Dodano: 14.02.2005, Aktualizacja: 14.02.2005

"Dirty", czyli brudny. Pojęcie to dotyczy przeważnie sfery fantazji, i rzadko wykracza poza ten obszar. Niewielu marzących o "Golden Shower" (mocz), czy też "Scat- Plays" realizuje swe skrywane skrzętnie pragnienia w rzeczywistości. Badania naukowców amerykańskich o zachowaniach seksualnych gejów w latach 90 dowodzą, iż praktyki te dotyczą tylko 6-8% populacji gejów(...)

Film P. P. Pasoliniego "120 dni Sodomy" uzmysłowił wielu widzom na świecie, czym właściwie jest Dirty Sex: zabawy w "złoty deszcz", konsumpcja ekskrementów, krwawe biczowanie. Jednak od końca lat 90, kiedy epidemia AIDS osiągała swoje apogeum seksualne zabawy ekstremalne uchodzą w środowisku za temat tabu, szczególnie wśród młodych gejów. Wielu nie potrafi po prostu wyartykułować swych pragnień w obawie przed wyśmianiem bądź tez ze strachu przed możliwością łatwiejszego zarażenia wirusem HIV. Czy np. Fist Fucking, lewatywa (klister), cewnikowanie (katheter), albo taplanie i smarowanie oliwą czy tez odchodami należy do zachowań szczególnie ryzykownych czy też nie? Obszar eksperymentów w zakresie Dirty sex, a także ocena stopnia niebezpieczeństwa poszczególnych "zabaw" zostały opisane wielokrotnie zarówno w książkach (dostępnych w sex- shopach głownie na zachodzie), na stronach miłośników s/m, a także w literaturze medycznej lat 90. Przedstawiamy resume oparte na tych właśnie pracach. "Dirty", czyli brudny. Pojęcie to dotyczy przeważnie sfery fantazji, i rzadko wykracza poza ten obszar. Niewielu marzących o "Golden Shower" (mocz), czy też "Scat- Plays" realizuje swe skrywane skrzętnie pragnienia w rzeczywistości. Badania naukowców amerykańskich o zachowaniach seksualnych gejów w latach 90 dowodzą, iż praktyki te dotyczą tylko 6-8% populacji gejów. Prawie dwie trzecie tej grupy to faceci po trzydziestce. Czym właściwie jest "Dirty Sex"? Zgodnie z definicją lekarską (Dr Achim Berg) oznacza on w pierwszym rzędzie praktyki seksualne z użyciem moczu i kału. Niektórzy zaliczają do tego także ślinę. Zazwyczaj zabawy z moczem sprowadzają się do polewania ciała partnera oraz picia uryny, zaś zabawy z kałem do rozmazywania go po ciele partnera a nierzadko też do spożywania go w trakcie aktu seksualnego. Doktor Berg1 dla praktyk seksualnych z udziałem krwi z...   ( Pozostało znaków: 7858 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186337   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku