logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
17

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

"Lubiewo" - czyli o prawdziwym queerowaniu

Dodano: 07.02.2005, Aktualizacja: 07.02.2005

Michał Witkowski dał mi z liścia prosto w zadowoloną z siebie gębę, sflekował oraz sprowadził do parteru. Elegancko to uczynił, mianowicie literacko. Panie i Panowie, jeśli ktokolwiek w tym kraju ma prawu uważać się za teoretyka queer, za queerówkę, to tylko Michał Witkowski. A my wszyscy, co na uniwersytetach prowadzimy kursy queerowe i genderowe powinniśmy w wory pokutne i do Lubiewa zasuwać, o wybaczenie i rozgrzeszenie prosić. I o naukę.

Michał Witkowski mnie zawstydził. Michał Witkowski dał mi z liścia prosto w zadowoloną z siebie gębę, sflekował oraz sprowadził do parteru. Nie osobiście, niestety. Elegancko to uczynił, mianowicie literacko. Poprzez książkę swoją najnowszą "Lubiewo". Jedną książką swoją wcale nie taką znowu grubą wyśmiał, wykpił i wyszydził wszystkie moje dęte książki akademickie, artykuły, wykłady, felietony i w ogóle. Bo, Panie i Panowie, jeśli ktokolwiek w tym kraju ma prawu uważać się za teoretyka queer, za queerówkę, to tylko Michał Witkowski. A my wszyscy, co na uniwersytetach prowadzimy kursy queerowe i genderowe powinniśmy w wory pokutne i do Lubiewa zasuwać, o wybaczenie i rozgrzeszenie prosić. I o naukę. B...   ( Pozostało znaków: 3028 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186334   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! Czyli Kochanowski komentuje Jacek Kochanowski
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku