logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
2

Dwie Maryle i szał ciał

Maryla Rodowicz w poznańskim klubie Sfera

Dodano: 25.01.2005, Aktualizacja: 25.01.2005

A przecież mówiliśmy, ostrzegaliśmy: będzie niepowtarzalnie, będzie bosko i co? I było! Już dzień po sobotnim koncercie w Sferze w internecie pojawiły się komentarze typu "jaka szkoda, że mnie tam nie było". Żałujcie - była gwiazda dużego formatu, pierwszorzędny klub, dobra organizacja, promocje, niespodzianki a co najważniejsze: wspaniała atmosfera...

A przecież mówiliśmy, ostrzegaliśmy: będzie niepowtarzalnie, będzie bosko i co? I było! Już dzień po sobotnim koncercie w Sferze w internecie pojawiły się komentarze typu "jaka szkoda, że mnie tam nie było". Żałujcie - była gwiazda dużego formatu, pierwszorzędny klub, dobra organizacja, promocje, niespodzianki a co najważniejsze: wspaniała atmosfera. Przed godz. 21.00 przed wejściem do klubu uzbierała się już spora grupka fanów Maryli. Byli oczywiście bywalcy "Sfery" ale także wiele osób, którym nie przeszkadzał fakt, że koncert odbywa się w gejowskim klubie. Przed koncertem pojawiły się opinie, że impreza powinna być reklamowana wyłącznie w środowiskach i mediach gejowskich. Argumentowano, że może dojść do bójek oraz innych nieprzyjemnych scenek. Drodzy Poznaniacy: nic z tych rzeczy nie miało miejsca. Ani "...   ( Pozostało znaków: 3469 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186330   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Dwie Maryle i szał ciał Maryla Rowodicz w Sferze
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku