logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
34

Listy do redakcji: Żonaty gej szuka szczęścia

Sebastian: "Żyjcie zgodnie z wewnętrznym Ja"

Dodano: 21.01.2005, Aktualizacja: 21.01.2005

Witajcie! Mam 27 lat i opowiem Wam moją historię. Może dla niektórych z Was, wyda się ona nieprawdopodobna, ale faktem jest, że takie zdarzenia miały miejsce. Głównie chodzi mi oto, aby każdy z Was podejmował decyzję, swego życia zgodnie ze swoim wewnętrznym Ja. Otóż odkąd pamiętam zawsze inaczej patrzałem na chłopców, niż na dziewczęta. Nawet będąc kilkuletnim dzieckiem, chłopcy interesowali mnie bardziej od płci przeciwnej. Z biegiem lat wiedziałem, że mój podgląd na te sprawy, różni się od poglądów otaczających mnie ludzi. Wówczas pomyślałem, że jest ze mną coś nie tak. Usilnie starałem się zagłuszyć swój pociąg do mężczyzn, umawiając się z kobietami...

Witajcie! Mam 27 lat i opowiem Wam moją historię. Może dla niektórych z Was, wyda się ona nieprawdopodobna, ale faktem jest, że takie zdarzenia miały miejsce. Głównie chodzi mi oto, aby każdy z Was podejmował decyzję, swego życia zgodnie ze swoim wewnętrznym Ja. Otóż odkąd pamiętam zawsze inaczej patrzałem na chłopców, niż na dziewczęta. Nawet będąc kilkuletnim dzieckiem, chłopcy interesowali mnie bardziej od płci przeciwnej. Z biegiem lat wiedziałem, że mój podgląd na te sprawy, różni się od poglądów otaczających mnie ludzi. Wówczas pomyślałem, że jest ze mną coś nie tak. Usilnie starałem się zagłuszyć swój pociąg do mężczyzn, umawiając się z kobietami. Teraz mogę powiedzieć, że żyłem w zakłamaniu przed samym sobą. Moja chęć do zmienienia samego siebie była tak wielka, że wylądowałem na ślubnym kobiercu. W czasie mego związku miałem kilka spotkań z mężczyznami, co sprawiało mi ogromną rozkosz, spełnienie i z...   ( Pozostało znaków: 4009 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186328   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku