logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
6

Londyn: 3500 przekleństw na scenie

Musical z "trochę gejowskim" Jezusem

Dodano: 13.01.2005, Aktualizacja: 13.01.2005

Józef, Maria, Adam i Ewa w piekle, Jezus, który mówi, że jest "troszeczkę gejem" i nosi pieluchy. W Londynie od ponad trzech lat wystawiany jest naszpikowany wulgaryzmami musical pod tytułem "Jerry Springer - the opera". Kim jest Jerry Springer wiedzą wszyscy odbiorcy telewizji kablowej. Ten amerykański showman prowadzi audycję, w której dochodzi do prawdziwych rękoczynów i prezentowani są najwięksi dziwacy. Sceniczne widowisko odtwarza taki właśnie talk show. W jego trakcie pada 3168 najbardziej ordynarnych przekleństw i 298 nieco słabszych. Nikt się tym nie przejmował, do czasu gdy brytyjska oficjalna rozgłośnia BBC postanowiła pokazać musical szerokiej widowni. A wtedy - brytyjskie Kościoły i stowarzyszenia chrześcijańskie wstąpiły na barykady...

Józef, Maria, Adam i Ewa w piekle, Jezus, który mówi, że jest "troszeczkę gejem" i nosi pieluchy. W Londynie od ponad trzech lat wystawiany jest naszpikowany wulgaryzmami musical pod tytułem "Jerry Springer - the opera". Kim jest Jerry Springer wiedzą wszyscy odbiorcy telewizji kablowej. Ten amerykański showman prowadzi audycję, w której dochodzi do prawdziwych rękoczynów, prezentowani są najwięksi dziwacy i taśmowo zdradzające się pary kochanków. Sceniczne widowisko odtwarza taki właśnie talk show. W jego trakcie (co krytycy skrupulatnie poli...   ( Pozostało znaków: 2286 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186327   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku