logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
21

Lipa! czyli Kochanowski komentuje

Nagie party czyli jak zrzucamy kulturę wraz z ubraniem

Dodano: 05.01.2005, Aktualizacja: 05.01.2005

Nagie party (lub "bieliźniane party") - to nowego typu impreza, która zawitała do polskich klubów gejowskich. Rzecz jest o tyle zaskakująca, że wydawało się, że w naszej polsko - katolickiej grajdołowni tego typu rozrywka się nie przyjmie - a jednak. Impreza polega na tym, że w klubach gejowskich wyznacza się jeden wieczór w tygodniu, kiedy od umówionej godziny w klubie zostają tylko i wyłącznie osoby nagie lub (w zależności od warunków organizatorów) w bieliźnie. Ubrania składa się do worków lub szafek, w zależności od możliwości klubu.

Nagie party (lub "bieliźniane party") - to nowego typu impreza, która zawitała do polskich klubów gejowskich. Rzecz jest o tyle zaskakująca, że wydawało się, że w naszej polsko - katolickiej grajdołowni tego typu rozrywka się nie przyjmie - a jednak. Impreza polega na tym, że w klubach gejowskich wyznacza się jeden wieczór w tygodniu, kiedy od umówionej godziny w klubie zostają tylko i wyłącznie osoby nagie lub (w zależności od warunków organizatorów) w bieliźnie. Ubrania składa się do worków lub szafek, w zależności od możliwości klubu. Imprezę tego typu organizuje w swoim klubie m.in. Piotr Altyński, szefujący warszawskiemu klubowi Wild - Przychodnia (na ul. Próżnej 8, strona: www.wild-przychodnia.com). Co niezwykle interesujące, Piotr opowiada, że w klubie pełnym "nagusów" panuje niezwykła atmosfera: "Jest trochę tak, jakby wraz z ubraniem chłopaki zostawiali w szatni wszystkie lęki, obawy, kompleksy, zahamowania. Nie ma żadnych głupich komentarzy co do wyglądu, nie ma tak częstego skrępowania. Pewnego wieczoru pomyślałem sobie, że atmosfera jest wręcz domowa i że niewiele ma to wspólnego z atmosferą podniecenia seksualnego, choć oczywiście moje obserwacje dotyczą tylko części barowej." Tyle Piotr. Dodajmy: oczywiście, że tego typu...   ( Pozostało znaków: 5284 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186325   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! czyli Kochanowski komentuje Jacek Kochanowski
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku